close
تبلیغات در اینترنت
سخنرانی راموس و سولاری برای تهییج ستاره های رئال
سخنرانی راموس و سولاری برای تهییج ستاره های رئال
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

سانتیاگو سولاری و سرخیو راموس، سرمربی و کاپیتان لوس بلانکوس، سعی کردند با سخنان خود به بازیکنان رئال مادرید انگیزه بدهند.

رئال کلاب - شرایط در رئال مادرید همانند فصل گذشته مهیا نیست و این تیم با کسب تنها 30 امتیاز از 54 امتیاز موجود در لالیگا، شانس زیادی برای قهرمانی در این رقابت ها ندارد.

پیش از آغاز تمرینات صبحگاهی رئال مادرید در کمپ والدبباس، سانتیاگو سولاری و سرخیو راموس هر کدام به مدت پنج دقیقه با بازیکنان رئال مادرید صحبت کردند که البته خبری از عصبانیت یا خشم در لحن سرمربی و کاپیتان رئال مادرید نبود اما سولاری و راموس همه بازیکنان را تشویق کردند تا شرایط را تغییر دهند.

بعد از شکست روز شنبه برابر سوسیداد، سرخیو راموس بازیکنان رئال مادرید را به وحدت بیشتر دعوت کرده بود و لوکا مودریچ مدعی شد بسیاری از بازیکنان از جمله خودش در بهترین فرم خود نیستند.

دیدار برابر لگانس در کوپا دل ری، سفر به خانه بتیس و دیدار خانگی با سویا، بازی های پیش رو و تعیین کننده در سرنوشت رئال مادرید طی هفته های آتی خواهد بود و باید دید این سخنرانی های عمومی چقدر در سرنوشت کهکشانی ها تاثیر خواهد داشت.

مطالب مشابه
آخرین تمرین سال رئال مادرید با حضور هواداران

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: سرخیو راموس سانتیاگو سولاری رئال مادرید
SPECIAL FEATURES