close
تبلیغات در اینترنت
دو شرط مهم مورینیو برای بازگشت به رئال مادرید
دو شرط مهم مورینیو برای بازگشت به رئال مادرید
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی و سابق منچستریونایتد، برای پذیرش هدایت رئال مادرید دو شرط مهم دارد.

رئال کلاب - نتایج ضعیف مورینیو روی نیمکت منچستریونایتد و در نهایت شکست با 3 گل برابر لیورپول باعث شد این سرمربی پرتغالی شغل خود را در اولدترافورد از دست بدهد و از بدو جدایی از یونایتد، مقاصد زیادی در مورد آینده او مطرح شده است.

با توجه به علاقه زیاد فلورنتینو پرز به سبک مربیگری مورینیو، ممکن است او به زودی دوباره هدایت رئال مادرید را بر عهده بگیرد و نشریه موندو دیپورتیوو خبر از مذاکرات او با پرز برای پذیرش این سمت داده است.

مورینیو از امکان بازگشت به برنابئو استقبال کرده اما معتقد است این تیم در دو پست مهاجم نوک و دفاع وسط ضعف دارد و از پرز خواسته به او بگوید امکانات مالی رئال مادرید برای تقویت ترکیب و جذب دو بازیکن بزرگ برای تقویت این پست ها چگونه است.

بعد از جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید و انتقال او به یوونتوس، آمار گلزنی کهکشانی ها افت محسوسی داشته و بازیکنانی چون گرت بیل و کریم بنزما نتوانسته اند جای خالی رونالدو را پر کنند. همچنین آمار دفاعی رئال مادرید نیز در فصل جاری تعریف چندانی نداشته و آنها یکی از خطوط دفاعی ضعیف لالیگا را به خود اختصاص داده اند.

مطالب مشابه
مصائب امشب رئال در خط حمله؛ کریم و چهار مدافع!
جنووا و رد پیشنهاد رئال مادرید برای کریستوف پیاتک
وینیسیوس جونیور به احتمال قریب به یقین بازی با رئال بتیس را از دست داد
لیدزیونایتد برای جذب کیکو کاسیا در حال مذاکره با رئال مادرید است
پیشنهاد هوئسکا برای انتقال قرضی آندری لونین

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: ژوزه مورینیو رئال مادرید
SPECIAL FEATURES