close
تبلیغات در اینترنت
رد پیشنهاد رئال مادرید از سوی آقای گل سری آ
رد پیشنهاد رئال مادرید از سوی آقای گل سری آ
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

کریستوف پیاتک، مهاجم لهستانی جنوا، در فصل زمستان راهی رئال مادرید نخواهد شد.

رئال کلاب - فقر وجود یک گلزن تمام عیار در پیشانی خط حمله رئال مادرید بعد از جدایی کریستیانو رونالدو، یکی از مشکلات مهم کهکشانی ها در فصل جاری و آمار گلزنی ضعیف آنها در لالیگا باعث شده این تیم شانس زیادی برای قهرمانی در این رقابت ها نداشته باشد.

اونداسرا مدعی شد فلورنتینو پرز در هفته های اخیر تلاش کرده مقدمات جذب کریستوف پیاتک، گلزن لهستانی باشگاه جنوا و آقای گل سری آ را در برنابئو فراهم سازد اما این اتفاق فعلا مقدور نیست. پیشنهاد رئال مادرید جذب قرضی پیاتک در فصل زمستان با حق خرید در فصل تابستان پیش رو بوده است اما جنوا با این پیشنهاد مخالفت کرده و حداقل تا پایان فصل علاقه به فروش مهاجم 14 گله خود در سری آ ندارد.

با توجه به دشواری های جذب بازیکن در فصل زمستان، رئال مادرید کار دشواری برای خرید یک مهاجم سطح بالا برای نیم فصل دوم خواهد داشت و احتمالا آنها مجبورند تا پایان فصل با شرایط فعلی سر کنند تا در تابستان برای خرید یک گزینه مطرح از جمله همین پیاتک اقدام شود.

مطالب مشابه
مصائب امشب رئال در خط حمله؛ کریم و چهار مدافع!
جنووا و رد پیشنهاد رئال مادرید برای کریستوف پیاتک
وینیسیوس جونیور به احتمال قریب به یقین بازی با رئال بتیس را از دست داد
لیدزیونایتد برای جذب کیکو کاسیا در حال مذاکره با رئال مادرید است
پیشنهاد هوئسکا برای انتقال قرضی آندری لونین

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: کریستوف پیاتک جنوا
SPECIAL FEATURES