close
تبلیغات در اینترنت
فقط 13 گل در 9 بازی خانگی
فقط 13 گل در 9 بازی خانگی
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

رئال مادرید در این فصل در دیدارهای خانگی، عملکرد خوبی نداشته است و فقط 13 گل در 9 مسابقه به ثمر رسانده است.

رئال کلاب - سکوهای خالی سانتیاگو برنابئو در بازی رئال مادرید و رئال سوسیداد در چشم بود و بد نیست که نگاهی به عملکرد رئال مادرید در ورزشگاه خانگی شان بیاندازیم.

به نقل از مارکا، عواملی وجود دارد که باعث می شود تا ورزشگاه رئال مادرید در بازی های خانگی پر نشود. یکی از دلایل و عواملی که در پر نشدن ورزشگاه تاثیرگذار است، آمار گلزنی تیم می باشد. کهکشانی ها در 9 بازی خانگی فصل 2018/19، تنها 13 گل به ثمر رسانده اند. شش گل از این تعداد گل کهکشانی ها مقابل لگانس و ختافه بوده است و تنها 7 گل در 7 مسابقه باقی مانده به ثمر رساندند.

به طور میانگین، رئال مادرید هر 62 دقیقه تنها یک گل زده است که در مقایسه با غول های اروپایی، عملکرد بدی داشته اند.منچسترسیتی(37)، آژاکس(32)، بارسلونا(30)، دورتمند(29)، پاری سن ژرمن(28) پنج تیمی هستند که بیشترین تعداد گل را در خانه زده اند. از نظر تعداد گل منچسترسیتی بیشترین گل را زده است اما از لحاظ دقیقه، آزاکس حریف رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا، هر 22 دقیقه یک گل زده است که بهترین آمار را دارد.

اگر رئال مادرید را در همین مقطع با فصل های گذشته بخواهیم مقایسه کنیم، در یک دهه اخیر، بهترین آمار در فصل 2011/12 زیر نظر مورینیو بود که 38 گل به ثمر رساندند و بعد از آن، دو فصلی بود کارلو آنچلوتی سرمربی رئال مادرید بود، بیشترین گل را زدند.(فصل اول آنچلوتی: 30 گل، فصل دوم: 31 گل)

مطالب مشابه
کیلور ناواس و رسیدن به رکورد 150 بازی برای رئال مادرید
رئال مادرید-لگانس، کم تماشاگرترین بازی خانگی رئال مادرید در فصل 2018/19
راموس به رکورد 100 گل در دوران حرفه‌‌ای خود رسید
نکته آماری؛ در تنها 5 ماه، کریستیانو رونالدو بهترین گلزن سال 2018 رئال مادرید شد!
رکورد جالب اسطوره راموس: در سال 2018 در هیچ بازی در لیگ قهرمانان اروپا شکست نخورد

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: رئال مادرید آمار گلزنی رئال مادرید
SPECIAL FEATURES