close
تبلیغات در اینترنت
گاتزتا دلو اسپورت: اینتر همچنان در رویای جذب لوکا مودریچ است
گاتزتا دلو اسپورت: اینتر همچنان در رویای جذب لوکا مودریچ است
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

نراتزوری دوباره پرونده انتقال لوکا مودریچ به این تیم را باز کرده است.

رئال کلاب - در تابستان، اخبار زیادی در رابطه با انتقال لوکا مودریچ، هافبک 33 ساله کروات رئال مادرید به اینتر منتشر شد که در نهایت، کهکشانی ها موفق به حفظ مودریچ شدند.

به گزارش گاتزتا دلو اسپورت، اینتر علی رغم شکست در جذب مودریچ در تابستان گذشته، همچنان در رویای جذب بهترین بازیکن جهان در سال 2018 است. پرونده این انتقال برای اینتر همچنان باز است و پیرو آسیلیو، مدیر ورزشی نراتزوری در پاسخ به سوال انتقال مودریچ به این تیم، چیزی را تکذیب نکرده و معتقد است که هرگز نباید گفت هرگز. از این رو اینتر می خواهد در تابستان 2019 مجددا برای خرید برنده توپ طلای 2018 وارد عمل شود چرا که وی اخیرا پیشنهاد تمدید قرارداد رئال مادرید را رد کرده است.

ایجنت مودریچ می داند که اینتر همچنان به جذب موکلش علاقه مند است. طی روزهای اخیر، اینتر به جذب رایگان هکتور هررا، هافبک مکزیکی پورتو علاقه نشان داده بود اما آن ها بنا به دلایل تاکتیکی از جذب وی منصرف شده اند و میلان شانس بالایی برای قطعی کردن انتقال هررا دارد. با این وجود، می توان گفت که اینتر می خواهد تمام تلاشش را برای خرید مودریچ به کار گیرد.

مطالب مشابه
مصائب امشب رئال در خط حمله؛ کریم و چهار مدافع!
جنووا و رد پیشنهاد رئال مادرید برای کریستوف پیاتک
وینیسیوس جونیور به احتمال قریب به یقین بازی با رئال بتیس را از دست داد
لیدزیونایتد برای جذب کیکو کاسیا در حال مذاکره با رئال مادرید است
پیشنهاد هوئسکا برای انتقال قرضی آندری لونین

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: گاتزتا دلو اسپورت اینترمیلان اینتر میلان اینتر لوکا مودریچ مودریچ
SPECIAL FEATURES