close
تبلیغات در اینترنت
ادعای توتو اسپورت: ایسکو در فهرست خرید تابستانی یووه
ادعای توتو اسپورت: ایسکو در فهرست خرید تابستانی یووه
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

نشریه نزدیک به باشگاه یوونتوس امروز ادعا کرد که بیانکونری ها دنبال جذب ایسکو، ستاره رئال هستند.

رئال کلاب - ایسکو فصل سخت و دشواری را دررئال پشت سر می گذارد. نتایج ضعیف رئال از یک سو و نیمکت نشینی های متوالی این بازیکن از زمان حضور سولاری باعث شده تا وضعیت او در جمع کهکشانی ها رضایت بخش نباشد و شایعات زیادی در مورد جدایی اش در انتهای فصل شنیده می شود.

ایسکو زمان لوپتگی بازیکن ثابت رئال بود ولی با حضور سولاری او تنها در دو بازی فیکس به میدان رفته است و شب گذشته در شکست 0-2 مقابل سوسیداد با وجود نبود آسنسیو، بیل و ماریانو بازهم  مورد اعتماد سولاری قرار نگرفت و وینیسیوس از ابتدا به میدان رفت.

امروز توتو اسپورت، چاپ تورین ادعا کرد که سران یووه ایسکو را در فهرست خرید تابستانی خود قرار داده اند. همین نشریه چندی پیش ادعا کرده بود که یووه قصد جذب ایسکو در زمستان را دارد ولی پس از مصاحبه این بازیکن که گفت رئال را در ژانویه ترک نخواهد کرد، بانوی پیر حالا تابستان را فصل مناسبی برای شکار ایسکو مدنظر دارد.

گفته می شود که یووه قصد دارد ایسکو را جانشین دیبالا کند. ستاره آرژانتینی از سیتی، بایرن و پی اس جی پیشنهاد دارد و احتمالا یوونتوس را ترک خواهد کرد.

مطالب مشابه
مصائب امشب رئال در خط حمله؛ کریم و چهار مدافع!
جنووا و رد پیشنهاد رئال مادرید برای کریستوف پیاتک
وینیسیوس جونیور به احتمال قریب به یقین بازی با رئال بتیس را از دست داد
لیدزیونایتد برای جذب کیکو کاسیا در حال مذاکره با رئال مادرید است
پیشنهاد هوئسکا برای انتقال قرضی آندری لونین

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: ایسکو یوونتوس رئال مادرید
SPECIAL FEATURES