close
تبلیغات در اینترنت
خروج زود هنگام گرت بیل از سانتیاگو برنابئو قبل از اتمام دیدار مقابل رئال سوسیداد
خروج زود هنگام گرت بیل از سانتیاگو برنابئو قبل از اتمام دیدار مقابل رئال سوسیداد
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

گرت بیل 12 دقیقه زودتر، سانتیاگو برنابئو را ترک کرد.

رئال کلاب - گرت بیل ستاره رئال مادرید که به علت مصدومیت در ترکیب این تیم در برابر رئال سوسیداد حضور نداشت، شب گذشته (یکشنبه) در سانتیاگو برنابئو حاضر بود اما 12 دقیقه قبل از پایان بازی ورزشگاه را ترک کرد.

به نقل از مارکا، دیدار رئال مادرید مقابل رئال سوسیداد را اگر زیر ذره بین قرار دهیم، نکات بسیاری وجود دارد که باید آن ها را بررسی کرد اما یکی از موضوعات مهم خروج زود هنگام بیل از سانتیاگو برنابئو است.

ستاره ولزی کهکشانی ها که در دیدار برابر ویارئال مصدوم شد، مجبور بود که در دیدار دیشب از روی جایگاه های ویژه سانتیاگو برنابئو، بازی تیمش را تماشا کند اما نکته جالب اینجا است که او تا انتهای دیدار در ورزشگاه نماند و در دقیقه 78 برنابئو را ترک کرد. هنوز دلیل ترک ورزشگاه از سوی بیل مشخص نشده است اما دوربین ها، عکسی از او گرفتند که گرت بیل در دقیقه 78 و زمانی که تیمش برای برگشت به بازی تلاش می کرد، برنابئو را ترک کرد.

ادوین کونگو که سابقه بازی در رئال مادرید را دارد، توضیح داد که بازیکنان وظیفه دارند، زمانی که در ترکیب 18 نفره نیستند و در جایگاه های ویژه ورزشگاه حضور دارند، تا پایان دیدار بنشینند و بازی تیمشان را دنبال کنند اما گرت بیل این مورد را رعایت نکرد.

مطالب مشابه
مصائب امشب رئال در خط حمله؛ کریم و چهار مدافع!
جنووا و رد پیشنهاد رئال مادرید برای کریستوف پیاتک
وینیسیوس جونیور به احتمال قریب به یقین بازی با رئال بتیس را از دست داد
لیدزیونایتد برای جذب کیکو کاسیا در حال مذاکره با رئال مادرید است
پیشنهاد هوئسکا برای انتقال قرضی آندری لونین

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: گرت بیل
SPECIAL FEATURES