close
تبلیغات در اینترنت
گزارش روز؛ بدترین خشکسالی رئال مادرید در 25 سال اخیر؛ 18 بازی در لالیگا و فقط 26 گل!
گزارش روز؛ بدترین خشکسالی رئال مادرید در 25 سال اخیر؛ 18 بازی در لالیگا و فقط 26 گل!
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

کریستیانو رفت؛ ستاره‌ای خریداری نشد تا چشم همه به ساق‌های بنزما و بیل باشد. حال آنکه اولی مدت‌ها است گل زدن را فراموش کرده و دومی مدام در حال ریکاوری است. مادرید حداقل در خط حمله اوضاعش بحرانی است و نیازمند تزریق یک خون تازه. این بار نه امثال ماریانو که یکی از بهترین مهاجمان دنیا.

رئال کلاب - رئال مادرید در فصل جاری به شدت از نبود یک گلزن تمام عیار رنج می‌برد.

به گزارش AS، رئال مادرید دیگر ابرقدرتی که حریفان را له می‌کرد، نیست. در واقع اوضاع به گونه‌ای است که گل زنی برای این تیم به یک معضل تبدیل شده است. آمار می‌گوید کهکشانی‌ها در پایان هفته هجدهم لالیگا تنها 26 گل به ثمر رسانده‌اند. آماری که از فصل 1993/94 تاکنون سابقه نداشته است. به نوعی اکنون در رئال مادرید قحطی گل به چشم می‌خورد. در چنین شرایطی نگاه تماشاگران به جایگاه ویژه برنابئو است و فکرها در تورین پیش کریستیانو.

با رونالدو به گواه آمار رئال مادرید به طور میانگین در طول هر 9 فصل، تا پایان هفته هجدهم لالیگا 48 گل زده بود. اکنون که کریستیانو در سری آ به گلزنی‌هایش ادامه می‌دهد و 14 گل برای یوونتوس شکست ناپذیر زده، در رئال مادرید کریم بنزما تنها 7 گل در لیگ زده و در رقابت برای کسب جایزه آقای گلی، 10 مهاجم را بالاتر از خودش می‌بیند. به عبارت دیگر زوج مسی-سوارز به تنهایی دو گل از رئال مادرید در لالیگای این فصل بیشتر گل زده است!

فقر گلزنی سفیدپوشان البته به لالیگا هم ختم نمی‌شود. آمار می گوید این تیم در 22 بازی اخیر، 7 بار از باز کردن دروازه حریف عاجز بوده است در حالی که یک سال پیش این تیم رکورد 73 بازی متوالی همراه با گلزنی را به ثبت رسانده بود. آمار به خوبی اضطراب و عدم اطمینان کافی موجود در تیم را نشان می‌دهد. رئال مادرید برای گلزنی به 11 شوت در هر بازی نیاز دارد. دو سال پیش وقتی زیدان روی نیمکت بود - و البته کریستیانو در زمین - 6 شوت برای رسیدن به گل کافی بود.

سولاری پس از شکست مقابل سوسیداد گفت در فوتبال گل‌ها سرنوشت را رقم می‌زنند و حال آنکه خودش هم چندان بی تقصیر نیست. اگر دو برد راحت رئال مادرید مقابل ملیا در کوپا دل ری و بازی با ویکتوریا پلژن در لیگ قهرمانان اروپا را کنار بگذاریم، تیم سولاری میانگین 1.5 گل در هر بازی لالیگایی را به ثبت رسانده که تفاوتی با آمار لوپتگی - 1.4 گل در هر بازی - ندارد. وینیسیوس روز گذشته درخشید ولی در 23 روز باقی مانده از نقل و انتقالات زمستانی شاید جذب یک مهاجم گلزن بیشتر از هر زمان دیگری ضروری باشد.

مطالب مشابه
3 عامل بزرگ ناکامی رئال مادرید
سانتیاگو سولاری بال‌ های این قوی نیمه جان را چید!
6 دلیلی که می توان گفت سولاری از وضعیتش در رئال مادرید راضی نیست
گزارش؛ رئال مادرید و از دست دادن بزرگترین نقطه قوت
مواردی که رئال مادرید باید در سال 2019 در آن بهبود پیدا کند

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: رئال مادرید لالیگا
SPECIAL FEATURES