close
تبلیغات در اینترنت
راموس: داوری بازی رئال و سوسیداد، یک رسوایی بود
راموس: داوری بازی رئال و سوسیداد، یک رسوایی بود
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید، بعد از شکست 2-0 این تیم مقابل رئال سوسیداد که دیروز در برنابئو اتفاق افتاد به شدت از داور بازی انتقاد کرد و قضاوت او را یک رسوایی خواند.

رئال کلاب - سرخیو راموس، کاپیتان جنجالی رئال مادرید، بعد از شکست 2-0 تیمش مقابل سوسیداد که باعث شد فاصله امتیازهای رئال با حریف بزرگش بارسلونا به 10 امتیاز افزایش یابد، با عصبانیت بسیار از داور بازی انتقاد کرد و قضاوت او در این بازی را یک رسوایی خواند. رئالی‌ها به اخراج واسکز توسط داور و همینطور عدم اعلام پنالتی روی ویسینیوس به شدت اعتراض داشتند و معتقد بودند در صورت اعلام پنالتی و اخراج نشدن واسکز، نتیجه بازی می‌توانست پیروزی رئال مادرید باشد.

راموس بعد از بازی با حمله شدید به داور مسابقه، خوزه مونوئرا، به خبرنگاران گفت:

داور در این بازی نقش مهمی در نتیجه داشت. من همیشه از سیستم VAR دفاع کرده‌ام ولی این سیستم باید ارتقا پیدا کند چون چیزی که در این بازی شاهدش بودیم یک رسوایی بود. داور می‌توانست پنالتی را اعلام کند و بعد VAR را بررسی کند. ما بعد از بازی، در رختکن صحنه پنالتی را مشاهده کردیم و حالا تنها خواسته‌ای که داریم این است که انصاف در مورد ما رعایت شود.
بارها پیش آمده که ما بازیکنها به خاطر رفتارمان در زمین مجازات شده‌ایم. کمیته داوران باید از همین روش درباره داورهایی که دچار چنین رسوایی‌هایی می‌شوند استفاده کند. بله اینجا VAR وجود دارد ولی داور باید بداند که چطور از آن استفاده کند و برای چه منظوری از این سیستم کمک بگیرد.
ما انگیزه داریم و برای فتح لالیگا خواهیم جنگید. البته این کار سختی است و وقتی اتفاقاتی مثل داوری بازی امروز می‌افتد کار را بیشتر هم سخت می‌کند.

مطالب مشابه
ادعای رئیس سابق رئال مادرید در مورد استعفای زیدان
سولاری: رئال مادرید هر سه جام فصل را می‌خواهد
راموس: 100 عددی است که در ذهن ها و یاد ها می ماند
مورینیو: بازگشت به باشگاهی که قبلا در آن حضور داشته‌ اید افتخاری بزرگ است
کیلور ناواس: برای ادامه دادن در رئال مادرید هر کاری می کنم

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: سرخیو راموس
SPECIAL FEATURES