close
تبلیغات در اینترنت
سانتیاگو برنابئو هر روز خالی تر از دیروز
سانتیاگو برنابئو هر روز خالی تر از دیروز
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

امشب در بازی رئال مادرید و سوسیداد، شاهد سومین حضور ضعیف هواداران رئال در ورزشگاه برنابئو بودیم.

رئال کلاب - از بازی امشب رئال مادرید در برنابئو تنها 53412 نفر دیدن کردند که سومین استقبال ضعیف رئالی ها در فصل جاری و دومین استقبال ضعیف در لالیگا بود. از آخرین بازی رئال در سال 2018 برابر رایو وایکانو نیز 55229 نفر دیدن کرده بودند و برنابئو هفته به هفته خالی تر می شود و با توجه به شکست امروز، به نظر همینطور نیز خواهد شد.

بدترین استقبال فصل از بازی با ختافه و سپس زسکا مسکو بوده است. در فصل جاری تنها بازی برابر اتلتیکو توانست بیش از 70 هزار نفر را به ورزشگاه بکشاند (78642 نفر) و در 6 بازی نیز کمتر از 60 هزار نفر به برنابئو آمدند که در 9 سال اخیر بی سابقه بوده است.

نتایج نه چندان خوب رئال در بازی های خانگی در کنار جدایی رونالدو، از مهمترین عوامل کاهش تعداد تماشاگر در برنابئو عنوان شده اند. رئال در سال 2018 تنها در 62.96 درصد از بازی های خانگی خود پیروز شده و در 37 درصد یا  متوقف شد یا نتیجه را واگذار کرد که از سال 1994 بی سابقه بود. در آن سال رئالی ها در 41 درصد بازی های خانگی خود پیروز نشده بودند. سال 2018 رئال از 27 بازی خانگی خود در 17 بازی پیروز شد،  5 بار مساوی کرد و 5 بار نیز شکست خورد. شکست ها برابر ویارئال، لگانس، یوونتوس، لوانته و زسکا مسکو بودند.

مطالب مشابه
مصائب امشب رئال در خط حمله؛ کریم و چهار مدافع!
جنووا و رد پیشنهاد رئال مادرید برای کریستوف پیاتک
وینیسیوس جونیور به احتمال قریب به یقین بازی با رئال بتیس را از دست داد
لیدزیونایتد برای جذب کیکو کاسیا در حال مذاکره با رئال مادرید است
پیشنهاد هوئسکا برای انتقال قرضی آندری لونین

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: سانتیاگو برنابئو
SPECIAL FEATURES