close
تبلیغات در اینترنت
رئال مادرید 0_2 سوسیداد؛ استمرار روزهای دشوار در برنابئو
رئال مادرید 0_2 سوسیداد؛ استمرار روزهای دشوار در برنابئو
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

رئال مادرید در شبی تلخ در خانه خود با دو گل مغلوب سوسیداد شد.

رئال کلاب - سال 2019 برای رئال مادرید دشوار آغاز شده و بعد از تساوی در خانه ویارئال، آنها امشب در برنابئو با دو گل برابر سوسیداد شکست خوردند و اگر امشب بارسلونا موفق به شکست ختافه شود، فاصله تیم سولاری با صدر به 10 امتیاز خواهد رسید. بعد از تابستان پرحاشیه با جدایی زیدان و رونالدو، فصل برای رئال مادرید با حواشی فراوان آغاز شد و در نهایت شکست تلخ برابر بارسلونا در ال کلاسیکو باعث شد خولن لوپتگی جای خود را به سولاری بدهد اما او نیز علیرغم شروعی خوب، در هفته های اخیر نتایج پر فراز و نشیبی گرفته است.

نکات ویژه:

هواداران رئال مادرید در پایان بازی به نشانه اعتراض به شرایط فعلی این تیم، دستمال های سفید را در برنابئو تکان دادند.

علیرغم مصدومیت چند بازیکن رئال مادرید، سولاری در این دیدار هم ترجیح داد از ایسکو در ترکیب اصلی استفاده نکند.

مارسلو، مدافع برزیلی رئال مادرید به دلیل نمایش ضعیف اخیر خود در نیمه اول از سوی هواداران در برنابئو هو شد.

بازیکنان و هواداران رئال مادرید در چند صحنه به داوری اعتراض شدیدی داشتند و معتقد بودند حداقل یک پنالتی به سود این تیم اعلام نشده است.

گزارش بازی:

بازی بر خلاف انتظار با برتری سوسیداد آغاز شد و این تیم در دقیقه 2 و با خطای کاسمیرو صاحب یک ضربه پنالتی شد که ویلیان ژوزه آن را تبدیل به گل کرد و رئال مادرید در خانه از حریف خود عقب افتاد.

رئال مادرید خیلی سریع تا آستانه زدن گل تساوی پیش رفت اما بنزما در مقابل دروازه و روی ارسال مارسلو، به راحتی فرصت زدن گل مساوی را از دست داد. در دقیقه 17 رئال مادرید با سرعت وینیسیوس صاحب فرصت خوبی شد اما غقلت ستاره برزیلی باعث از دست رفتن موقعیت شد.

در ادامه رئال مادرید فشار زیادی برای زدن گل تساوی وارد کرد اما موقعیت های نصفه و نیمه این تیم توسط مدافعان سوسیداد دور می شد. در دقیقه 39 کاسمیرو می توانست با ضربه سر گل تساوی را به ثمر برساند اما ضربه او به بیرون رفت.

در لحظات پایانی نیمه اول رئال مادرید صاحب بهترین فرصت برای زدن گل مساوی گشت اما ضربه لوکاس واسکز با بدشانسی به دیرک دروازه برخورد کرد تا نیمه نخست علیرغم تلاش فراوان میزبان، با برتری 0-1 سوسیداد به پایان برسد.

اولین فرصت مهم نیمه دوم برای سوسیداد ایجاد شد اما ضربه اول اویارزابال توسط واران دفع شد و ضربه دوم او با اختلاف کمی به بیرون رفت تا این موقعیت خوب برای تیم مهمان از دست برود.

لحظاتی بعد عدنان یانوزای در مسیر زدن گل دوم سوسیداد قرار گرفت اما ضربه این بازیکن بلژیکی با دخالت تونی کروس از کنار دروازه کورتوا به بیرون رفت.

در دقیقه 63 لوکاس واسکز با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد تا کار رئال مادرید برای بازگشت دشوارتر شود.

در دقیقه 67 سرخیو راموس با ضربه سر تماشایی خود تا آستانه زدن گل اول رئال مادرید پیش رفت اما رالی توپ وی را از روی خط دروازه برگرداند.

دقایقی بعد وینیسوس جونیور در صحنه ای مشکوک درون محوطه سوسیداد توسط دروازه بان این تیم متوقف شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

اما در دقیقه 82 سوسیداد بود که به گل دوم دست یافت. ارسال دیدنی ویلیان ژوزه باعث شد این بار روبن پاردو موفق شد با ضربه سر دروازه کورتوا را باز کند و شرایط برای کهکشانی ها دشوارتر از قبل شود.

در اواخر بازی و با توجه به ده نفره بودن رئال مادرید اتفاق خاصی رخ نداد و در نهایت سوسیداد با همان دو گل در برنابئو به پیروزی رسید.

مطالب مشابه
رئال مادرید 3_0 لگانس: پیروزی التیام بخش در کوپا دل ری
پایان نیمه اول: رئال مادرید 0_1 رئال سوسیداد
ویارئال 2-2 رئال مادرید؛ اولین لغزش سال

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: رئال مادرید رئال سوسیداد
SPECIAL FEATURES