close
تبلیغات در اینترنت
فتح لیگ قهرمانان، تنها راه بقای سولاری
فتح لیگ قهرمانان، تنها راه بقای سولاری
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

سانتیاگو سولاری به نظر شانس چندانی برای نشستن روی نیمکت رئال در فصل آتی ندارد.

رئال کلاب - نتیجه ضعیف رئال مادرید مقابل ویارئال که در آن پیروزی 2 بر یک را در دقایق پایانی با تساوی عوض کرد و افزایش فاصله این تیم با بارسلونا از یک سو و رویکرد او به خصوص در مصاحبه اخیرش که گفت تساوی برابر ویارئال نتیجه بدی نیست، سبب شده است که شانس او برای ماندن در نیمکت کهکشانی‌ها کاهش پیدا کند.

برای سرمربی آرژانتینی رئال مادرید تنها یک گزینه وجود دارد که به کارش در این تیم تیم ادامه دهد و آن کسب چهارمین قهرمانی متوالی رئالی‌ها در لیگ قهرمانان اروپا یا قهرمانی در لالیگا است که این دومی دشوار به نظر می رسد.

در لالیگا با توجه به فاصله 7 امتیازی که میان رئالی‌ها و بارسلونای صدرنشین به وجود آمده و مشکلات محسوسی که در هر دو فاز هجومی و دفاعی برای آنها ایجاد شده است، قهرمانی بسیار سخت به نظر می‌رسد. در لیگ قهرمانان هم این تیم در مرحله یک هشتم نهایی با رقیبی سرسخت مانند آژاکس هلند روبه‌رو است که در مرحله گروهی بایرن مونیخ را آزار داد.

در همین حال برخی تصمیمات تاکتیکی سولاری مانند نیمکت‌نشین کردن ایسکو و همچنین سیستم تاکتیکی و تمرینی‌اش که مقبول برخی از بازیکنان هم نیست، مزید برعلت شده است که کار او برای حفظ جایگاهش در کادر فنی تیمش سخت‌تر شود.

مطالب مشابه
مصائب امشب رئال در خط حمله؛ کریم و چهار مدافع!
جنووا و رد پیشنهاد رئال مادرید برای کریستوف پیاتک
وینیسیوس جونیور به احتمال قریب به یقین بازی با رئال بتیس را از دست داد
لیدزیونایتد برای جذب کیکو کاسیا در حال مذاکره با رئال مادرید است
پیشنهاد هوئسکا برای انتقال قرضی آندری لونین

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: سانتیاگو سولاری
SPECIAL FEATURES