close
تبلیغات در اینترنت
نگرانی بزرگ در رئال مادرید؛ خداحافظی تدریجی هواداران رئال با برنابئو
نگرانی بزرگ در رئال مادرید؛ خداحافظی تدریجی هواداران رئال با برنابئو
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

امشب رئال در دیداری حساس در زمین خود میزبان رئال سوسیداد خواهد بود.

رئال کلاب - به نقل از مارکا، سانتیاگو برنابئو در فصل جاری هفته به هفته خالی تر از قبل می شود و این باعث نگرانی در باشگاه رئال مادرید شده است.

تیمی که متوسط 70 هزار هوادار در هر بازی را در اختیار داشت، حالا به زحمت می تواند 60 هزار هوادار را به برنابئو بکشاند. از آخرین بازی خانگی رئال در سال 2018 که برابر رایووایکانو بود، تنها 55299 نفر دیدن کردند و تساوی اخیر برابر ویارئال نیز باعث شده تا نگرانی ها از عدم استقبال هواداران از بازی امشب برابر سوسیداد نیز قوت بگیرد.

در فصل جاری تنها بازی برابر اتلتیکو توانست بیش از 70 هزار نفر را به ورزشگاه بکشاند(78642 نفر) و در 5 بازی نیز کمتر از 60 هزار نفر به برنابئو آمدند که در 9 سال اخیر بی سابقه بوده است.

نتایج نه چندان خوب رئال در بازی های خانگی در کنار جدایی رونالدو، از مهمترین عوامل کاهش تعداد تماشاگر در برنابئو عنوان شده اند. رئال در سال 2018 تنها در 62.96 درصد از بازی های خانگی خود پیروز شده و در 37 درصد یا  متوقف شد یا نتیجه را واگذار کرد که از سال 1994 بی سابقه بود. در آن سال رئالی ها در 41 درصد بازی های خانگی خود پیروز نشده بودند.

سال 2018 رئال از 27 بازی خانگی خود در 17 بازی پیروز شد،  5 بار مساوی کرد و 5 بار نیز شکست خورد. شکست ها برابر ویارئال، لگانس، یوونتوس، لوانته و زسکا مسکو بودند.

مطالب مشابه
مصائب امشب رئال در خط حمله؛ کریم و چهار مدافع!
جنووا و رد پیشنهاد رئال مادرید برای کریستوف پیاتک
وینیسیوس جونیور به احتمال قریب به یقین بازی با رئال بتیس را از دست داد
لیدزیونایتد برای جذب کیکو کاسیا در حال مذاکره با رئال مادرید است
پیشنهاد هوئسکا برای انتقال قرضی آندری لونین

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: سانتیاگو برنابئو رئال مادرید هواداران رئال مادرید طرفداران رئال مادرید
SPECIAL FEATURES