close
تبلیغات در اینترنت
زمستان‌ های سرد لالیگایی رئال مادرید در سال‌ های اخیر با دما های 7، 16، 5 و 4 درجه زیر صفر!
زمستان‌ های سرد لالیگایی رئال مادرید در سال‌ های اخیر با دما های 7، 16، 5 و 4 درجه زیر صفر!
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

تقریبا تبدیل به یک عادت شده که رئال مادرید سال جدید را با فاصله چندین امتیازی با صدر جدول لالیگا شروع کند.

رئال کلاب - یک سال نوی دیگر و باز هم رئال مادرید با عملکرد پرنوسان در لالیگا، اختلاف قابل توجهی با صدر جدول دارد.

تیم سولاری مقابل ویارئال متوقف شد تا حالا با تعداد بازی برابر با بارسلونا، 7 امتیاز تا صدر جدول اختلاف داشته باشد. برای هشتمین بار در فقط 17 بازی، رئال مادرید در لیگ امتیاز از دست داد. رختکن رئال مادرید اعتراف می‌ کند که تیم در لالیگا مثل لیگ قهرمانان اروپا رقابت نمی‌ کند و نمی‌ جنگد. در اروپا انگار تیم در یک لیگ دیگر بازی می‌ کند. می‌ گویند لالیگا به اندازه کافی تیم را با انگیزه نمی‌ کند. حرفی که شنیدنش راحت اما نگران کننده است. می‌ گویند حتی میزان دوندگی تیم در لالیگا هم کمتر از لیگ قهرمانان است.

تاریخ معاصر می‌ گوید رئال مادرید زمستان‌ های سخت و سردی در لالیگا تجربه کرده است. مادرید در سال‌ های اخیر، تقریبا همیشه سال جدید را با وضعیتی نزدیک به بحران شروع کرده است. گاه بهتر و گاه بدتر. در ادامه برخی از این نمونه‌ ها را یاد می‌ کنیم. نمونه‌ هایی که همگی در نهایت باعث شد جام قهرمانی لیگ از دستان کهکشانی‌ ها دور بماند.

فصل 2018/19؛ 7- امتیاز تا صدر

مادرید پس از انجام اولین بازی‌اش در سال 2019 - بازی عقب افتاده با ویارئال، هم اکنون 7 امتیاز با بارسای صدرنشین فاصله دارد. به عبارت دیگر، رئال در 17 هفته، 21 امتیاز از دست داده است! 17 بازی، 3 مساوی و 5 شکست.

فصل 2017/18؛ 16- امتیاز

یکی از سخت‌ ترین زمستان‌ های سالیان اخیر مادرید. سال آخر زیدان. رئال در اولین بازی سال جدید در ویگو با تساوی 2-2 متوقف شد و حالا 16 امتیاز از بارسلونای صدرنشین فاصله دارد. اگرچه تیم زیدان یک بازی کمتر انجام داده بود. جام به بارسلونا رفت.

فصل 2015/16؛ 4- امتیاز

مادرید سال را با رفتن به مستایا شروع کرد. بنیتس به جایی که در آن قهرمان لالیگا شده بود، برگشت اما حالا شغلش در خطر بود. رئال مادرید در آزمون قبول نشد (2-2) و مربی تاوانش را داد. مادرید حالا 4 امتیاز کمتر از بارسلونا دارد. اختلافی که بیشتر و بیشتر هم شد اما زیدان توانست تیم را احیا کند و اختلاف را در پایان فصل به یک امتیاز تقلیل بدهد. جام به بارسلونا رفت.

فصل 2013/14؛ 5- امتیاز

مادرید سال 2014 را با پیروزی 3-0 مقابل سلتاویگو شروع کرد اما با این برد هم آنها اکنون 5 امتیاز با صدرنشین لیگ که بارسلونا بود، فاصله داشتند. رئالِ آنچلوتی اگرچه لادسیما را به ارمغان آورد اما در لیگ سوم شد. جام در هفته پایانی از بارسلونا به مادرید رفت اما نه به برنابئو که به ویسنته کالدرون.

فصل 2012/13؛ 16- امتیاز

یک زمستان سخت دیگر برای رئال مادرید. فصل آخر مورینیو که پایان بسیار تلخی داشت. فصلی که با شکست خانگی مقابل اتلتیکو مادرید در فینال جام حذفی و حذف از لیگ قهرمانان اروپا در مرحله نیمه نهایی به پایان رسید. ولی لالیگا خیلی پیش از این‌ها برای مادرید تمام شده بود. مادرید در اولین بازی سال 2013، 4-3 رئال سوسیداد را برد اما با این وجود 16 امتیاز با بارسای صدرنشین اختلاف داشت. جام به بارسلونا رفت.

منبع: مارکا

مطالب مشابه
مصائب امشب رئال در خط حمله؛ کریم و چهار مدافع!
جنووا و رد پیشنهاد رئال مادرید برای کریستوف پیاتک
وینیسیوس جونیور به احتمال قریب به یقین بازی با رئال بتیس را از دست داد
لیدزیونایتد برای جذب کیکو کاسیا در حال مذاکره با رئال مادرید است
پیشنهاد هوئسکا برای انتقال قرضی آندری لونین

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: رئال مادرید لالیگا زمستان ژانویه
SPECIAL FEATURES