close
تبلیغات در اینترنت
40٪ از مبلغ فروش او به تیمی از شهر منچستر، به منچسترسیتی می‌ رسد
40٪ از مبلغ فروش او به تیمی از شهر منچستر، به منچسترسیتی می‌ رسد
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

سیتی دوست ندارد دیاز اگر روزی ستاره شد، به تیم همشهری‌اش فروخته شود و اگر شد، بخش اعظمی از سود حاصل از فروش او را کسب کند.

رئال کلاب - براهیم دیاز، وینگر اسپانیایی منچسترسیتی به زودی راهی رئال مادرید خواهد شد.

به گزارش اسکای اسپورتس، کهکشانی‌ها فاصله‌ای با اعلام رسمی این انتقال ندارند. رئال مادرید مبلغ 15.5 میلیون پوند (بالغ بر 17 میلیون یورو) به منچسترسیتی پرداخت می‌کند و البته بندهای پاداشی و متغیری هم در قرارداد این بازیکن هست که حداکثر 6.5 میلیون پوند خواهد بود. بدین ترتیب کهکشانی‌ها برای به خدمت گیری این ستاره آینده دار، حداکثر 22 میلیون پوند هزینه خواهند کرد.

اما این قرارداد حاوی بندهای دیگری هم هست. منچسترسیتی 15٪ از رقم فروش دیاز به تیمی دیگر از سوی رئال مادرید را صاحب خواهد شد. این رقم اگر دیاز به تیمی از شهر منچستر فروخته شود، به 40٪ می‌رسد! چنین چیزی طبعا هم باید برای منچستریونایتد صادق باشد هم خود سیتی اگر روزی بخواهد دیاز را برگرداند.

دیاز که تنها 6 ماه دیگر با منچسترسیتی قرارداد دارد و به گفته منابع موثق، پیشنهاد تمدید قرارداد سیتیزن‌ها را هم رد کرده چون دوست داشت به اسپانیا برگردد و برای یکی از تیم‌های بزرگ کشور محل زادگاهش بازی کند. دیاز هرگز تمایلش به پیدا کردن فرصت بازی بیشتر را پنهان نکرد و معتقد بود با وجود لروی سانه، رحیم استرلینگ و ریاض محرز، قرار نیست به این زودی چنین فرصتی به او برسد. منابع اسکای می‌گویند فروش دیاز با این رقم برای باشگاه سود زیادی داشته است.

دیاز پس از سانچو دومین ستاره آکادمی منچسترسیتی در 18 ماه اخیر است که این باشگاه را ترک می‌کند. اگرچه سیتیزن‌ها اخیرا از فروش استعدادهای آکادمی پول خوبی به جیب زدند. سانچو در دورتموند فوق العاده کار کرده و باید دید دیاز در رئال مادرید چه خواهد کرد.

مطالب مشابه
مصائب امشب رئال در خط حمله؛ کریم و چهار مدافع!
جنووا و رد پیشنهاد رئال مادرید برای کریستوف پیاتک
وینیسیوس جونیور به احتمال قریب به یقین بازی با رئال بتیس را از دست داد
لیدزیونایتد برای جذب کیکو کاسیا در حال مذاکره با رئال مادرید است
پیشنهاد هوئسکا برای انتقال قرضی آندری لونین

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: براهیم دیاز منچسترسیتی
SPECIAL FEATURES