close
تبلیغات در اینترنت
گزارش؛ رئال مادرید و از دست دادن بزرگترین نقطه قوت
گزارش؛ رئال مادرید و از دست دادن بزرگترین نقطه قوت
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

رئال بیش از چهار ماه است که نتوانسته در دیداری که گل اول را دریافت کرده، در نهایت به برتری دست یابد.

رئال کلاب - زمانی نه چندان دور رئال به تیمی معروف بود که به راحتی می توانست باخت یا تساوی را با برد عوض کند. برای اثبات این ادعا می توان بازی های زیادی را مثال زد. از فینال لیگ قهرمانان 2014 گرفته تا ال کلاسیکوهای فصل 15-2014 و 16-2015 که توانست باخت 1-0 برابر بارسا را با بردهای 3-1 و 1-2 عوض کند.

یا بازی های زیادی در فصل 17-2016 که رئال با زیدان عنوان قهرمانی لالیگا را کسب کرد از جمله عوض کردن شکست 2-0 برابر ویارئال با برتری 3-2 که به لطف گل های رونالدو حاصل شد.

فصل جاری اما رئال این قدرت بزرگ خود را از دست داده است. آخرین بار 26 آگوست برابر جیرونا بود که رئال ابتدا در زمین این تیم عقب افتاد ولی در نهایت 4-1 پیروز شد. از آن پس رئال 9 بار گل اول را از حریف دریافت کرده و هرگز موفق به کسب پیروزی نشده است: برابر بیلبائو (1-1)، سویا (3-0)، زسکا (دو بار 0-3 و 1-0)، آلاوس (1-0)، لوانته (1-2)، بارسا (5-1)، ایبار (3-0) و ویارئال (2-2).

در واقع رئال در 78 درصد بازی هایی که گل اول را دریافت کرده، در نهایت شکست خورده است؛ آن هم اغلب برابر تیم هایی که از لحاظ کیفیت در سطح کاملا پایین تری بوده اند. رئال پس از گذشت 17 هفته در لالیگا با 30 امتیاز چهارم است و با بارسا هفت امتیاز فاصله دارد.

مطالب مشابه
3 عامل بزرگ ناکامی رئال مادرید
گزارش روز؛ بدترین خشکسالی رئال مادرید در 25 سال اخیر؛ 18 بازی در لالیگا و فقط 26 گل!
سانتیاگو سولاری بال‌ های این قوی نیمه جان را چید!
6 دلیلی که می توان گفت سولاری از وضعیتش در رئال مادرید راضی نیست
مواردی که رئال مادرید باید در سال 2019 در آن بهبود پیدا کند

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: رئال مادرید
SPECIAL FEATURES