close
تبلیغات در اینترنت
ویارئال 2-2 رئال مادرید؛ اولین لغزش سال
ویارئال 2-2 رئال مادرید؛ اولین لغزش سال
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

رئال مادرید در دیدار خارج از خانه مقابل ویارئال با نتیجه 2-2 متوقف شد.

رئال کلاب - شاگردان سانتیاگو سولاری که سال 2018 را با قهرمانی در جام باشگاه های جهان به پایان رساندند، در اولین دیدار سال 2019 مقابل ویارئال متوقف شدند تا فرصت کاهش فاصله با تیم های صدر جدول را از دست بدهند.

تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و تنها 4 دقیقه از بازی سپری شده بود که به گل رسید. روی حرکت عالی چوک ووئزه و پاس او به سمت چپ بود که سانتی کاسورلا صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق، دروازه رئال را باز کرد.

اما این برتری تنها سه دقیقه پایدار بود و رئالی ها در دقیقه 7 به گل تساوی رسیدند. نفوذ لوکاس واسکز از سمت راست و ارسال او به دهانه دروازه ویارئال، با ضربه سر بنزما همراه شد و گل تساوی رئال به ثمر رسید.

بعد از این گل بازی متعادل دنبال شد و هر دو تیم موقعیت های نصفه و نیمه ای روی دروازه هم داشتند تا اینکه در دقیقه 20، رئال به گل دوم رسید. این بار روی یک ضربه آزاد بود که ارسال تونی کروس مقابل دروازه به واران رسید و او هم با ضربه سر، کار را تمام کرد.

در ادامه باز هم بازیکنان رئال بیشتر ابتکار عمل را در دست داشتند و حتی می توانستند به گل های بعدی برسند اما این اتفاق رخ نداد و نیمه اول با همان نتیجه 2-1 به سود رئال به پایان رسید.

نیمه دوم را هم رئال بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در دقیقه 48، به گل سوم برسند اما ضربه لوکاس واسکز و بنزما، راهی به چهارچوب دروازه حریف پیدا نکرد.

پس از آن نوبت بازیکنان میزبان بود که توپ و میدان را در اختیار گرفتند اما در ایجاد موقعیت، توفیق چندانی نداشتند. در دقیقه 66، لوکاس واسکز صاحب یک موقعیت عالی برای زدن گل سوم رئال شد اما آسنخو با یک واکنش عالی، دروازه تیمش را نجات داد.

هرچه به دقایق پایانی بازی نزدیک می شدیم، موقعیت های ویارئال خطرناک تر می شد تا اینکه در دقیقه 82، سرانجام این تیم به گل تساوی رسید. روی یک ضدحمله بود که فونالس با عبور از تله آفساید رئالی ها، توپ را برای کاسورلا ارسال کرد و او هم با ضربه سر، حساب کار را 2-2 کرد.

رئال می توانست در دقیقه 85 بار دیگر پیش بیفتد اما واکنش عالی آسنخو روی شوت تماشایی ایسکو، مانع از رسیدن رئال به گل سوم شد. تلاش رئالی ها برای زدن گل برتری در دقایق پایانی ثمری نداشت و بازی در نهایت با تساوی 2-2 به پایان رسید.

http://rozup.ir/view/2742218/IMG_20190104_015014_390.jpg

مطالب مشابه
رئال مادرید 3_0 لگانس: پیروزی التیام بخش در کوپا دل ری
رئال مادرید 0_2 سوسیداد؛ استمرار روزهای دشوار در برنابئو
پایان نیمه اول: رئال مادرید 0_1 رئال سوسیداد

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: رئال مادرید ویارئال
SPECIAL FEATURES