close
تبلیغات در اینترنت
ادعای استاندارد اونینگ: رئال مادرید به جذب جانشین مودریچ نزدیک تر شد
ادعای استاندارد اونینگ: رئال مادرید به جذب جانشین مودریچ نزدیک تر شد
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

از کریستین اریکسن، هافبک دانمارکی تاتنهام به عنوان جدی ترین گزینه جانشینی مودریچ در رئال نام برده می شود.

رئال کلاب - اریکسن از آژاکس بود که خود را به عنوان یک بازیکن ارزشمند در فوتبال دنیا مطرح کرد و در تاتنهام حالا به چهره ای تبدیل شده است که هم رئال و هم بارسا خواهان جذب او هستند. پس از انتقال کوتینیو و آرتور به بارسا حالا رئال جدی ترین گزینه اریکسن برای جدایی از تاتنهام محسوب می شود.

او تا ژوئن 2020 با تاتنهام قرارداد دارد و طبق ادعای اونینگ استاندارد، قصد تمدید ندارد و در انتظار رسیدن پیشنهاد جدی رئال مادرید است. طبق ادعای این منبع انگلیسی، اریکسن پیشنهاد دستمزد ماهانه 150 هزار پوندی(سالی 8.6 میلیون یورو)را در کرده است؛ یعنی دستمزدی برابر با دله آلی. پوچتینو، سرمربی تاتنهام نیز در نشست خبری اخیر خود در مورد عدم تمدید اریکسن گفت که معمولا بی خبری اتفاق مثبتی است اما در مورد اریکسن مطمئن نیستم که اینطور باشد.

از سوی دیگر رئالی ها هنوز موفق به تمدید قرارداد مودریچ نشده اند و احتمال جدایی بهترین بازیکن سال 2018 در تابستان آینده وجود دارد. امسال نیز اینتر سخت خواهان جذب ستاره کروات بود. سران رئال مادرید قصد دارند تابستان آتی دست به تغییر و تحولاتی بزرگ در تیم خود بزنند و برای این مهم، اریکسن و همچنین ادن هازارد، مهمترین گزینه های تقویت خط میانی محسوب می شوند.

مطالب مشابه
مصائب امشب رئال در خط حمله؛ کریم و چهار مدافع!
جنووا و رد پیشنهاد رئال مادرید برای کریستوف پیاتک
وینیسیوس جونیور به احتمال قریب به یقین بازی با رئال بتیس را از دست داد
لیدزیونایتد برای جذب کیکو کاسیا در حال مذاکره با رئال مادرید است
پیشنهاد هوئسکا برای انتقال قرضی آندری لونین

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: کریستین اریکسن تاتنهام رئال مادرید
SPECIAL FEATURES