close
تبلیغات در اینترنت
رئال مادرید به دنبال بهبود آنتی رکورد فاجعه بار
رئال مادرید به دنبال بهبود آنتی رکورد فاجعه بار
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

رئال مادرید امیدوار است روند ضعیف شروع سال های میلادی اخیر را به دست فراموشی بسپارد.

رئال کلاب - با ورود سانتیاگو سولاری، نتایج ضیف روزهای حضور خولن لوپتگی فراموش شد اما رئال مادرید در 41 بازی اخیر خود در ابتدای سال های میلادی جدید تنها موفق به کسب 8 پیروزی شده و امیدوار است برای حفظ فاصله با صدر جدول و البته امیدواری برای فتح لالیگا، این روند با برتری مقابل ویارئال در سال 2019 بهبود یابد.

در 3 سال اخیر، رئال مادرید بعد از فتح جام باشگاه های جهان هرگز موفق به کسب پیروزی در اولین بازی سال جدید خود نشده و در حالی آمار 19 درصد موفقیت را کسب کرده که این نرخ در مقایسه با بارسلونا که 42.5 درصد پیروز شده و اتلتیکو مادرید با 32 درصد پیروزی، فاصله زیادی داشته است.

رئال مادرید باید در اولین بازی خود در سال 2019، در استادیوم لاسرامیکا مهمان ویارئال افت کرده و رده هجدهمی باشد اما این بازی در شرایطی برگزار خواهد شد که در 18 تقابل در این استادیوم، کهکشانی ها 50 درصد به پیروزی رسیده اند و 3 شکست و 6 تساوی حاصل دیگر بازی های آنها برابر زیر دریایی های زرد بوده است.

مطالب مشابه
مصائب امشب رئال در خط حمله؛ کریم و چهار مدافع!
جنووا و رد پیشنهاد رئال مادرید برای کریستوف پیاتک
وینیسیوس جونیور به احتمال قریب به یقین بازی با رئال بتیس را از دست داد
لیدزیونایتد برای جذب کیکو کاسیا در حال مذاکره با رئال مادرید است
پیشنهاد هوئسکا برای انتقال قرضی آندری لونین

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: رئال مادرید ویارئال لالیگا
SPECIAL FEATURES