close
تبلیغات در اینترنت
مواردی که رئال مادرید باید در سال 2019 در آن بهبود پیدا کند
مواردی که رئال مادرید باید در سال 2019 در آن بهبود پیدا کند
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

لیستی از مواردی که رئال مادرید در سال 2019 باید به فکر برطرف کردن و بهبود آن ها باشد.

رئال کلاب - رئال مادرید با وجود عناوینی که در سال 2018 کسب کرد اما این سال را با تلخی به پایان رساند. آن ها برای سیزدهمین بار در لیگ قهرمانان اروپا و هفتمین بار در جام باشگاه های جهان قهرمان شدند اما در لالیگا ضعیف عمل کردند، کریستیانو رونالدو را از دست دادند و همچنین در نیم فصل اول، مربی خود یعنی جولین لوپتگی را عوض کردند.

سایت مارکا، مواردی را بیان کرده است که رئال مادرید باید در سال 2019 به فکر حل این مشکلات باشد و یا در این موارد پیشرفت کند.

مبارزه برای کسب قهرمانی در لالیگا و جام حذفی

یک زمانی دفاع از عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا دشوار بود و طلسم شده بود اما کهکشانی ها نه تنها دو بار بلکه سه بار پشت سر هم قهرمان اروپا شدند اما امسال با این شرایط تیم، اگر رئال مادرید بخواهد چهارمین قهرمانی متوالی در اروپا را تجربه کند فقط به معجزه نیاز دارد. به همین دلیل شاید بهتر باشد رئال مادرید کاری را انجام دهد که شاید هواداران این تیم فراموش کرده باشند. آن ها باید بدانند جز لیگ قهرمانان اروپا، عنوان های دیگری هم هستند که می توانند قهرمان شوند و آن هم کسب عنوان قهرمانی در لالیگا یا جام حذفی می باشد. لوس بلانکوس در این فصل باید رقابت های داخلی را جدی تر از رقابت در اروپا بدانند.

پیدا کردن یک راه حل برای ایسکو

شاید حل کردن این مورد، اصلی ترین هدف رئال مادرید در سال 2019 باشد چرا که ایسکو یک بازیکن مستعد با کیفیت بالا می باشد که از دست دادن او باعث حسرت خوردن مسئولان و هواداران این باشگاه می شود. حل این مشکل، وظیفه سانتیاگو سولاری است. سانتیاگو سولاری سرمربی رئال مادرید باید فکری به حال ایسکو کند و به او فرصت بازی دهد.

تمدید قرارداد با مودریچ و راموس

دو بازیکن کلیدی رئال مادرید یعنی لوکا مودریچ (بهترین بازیکن جهان در سال 2018) و سرخیو راموس (کاپیتان رئال مادرید) تا ژوئن 2020 با رئال مادرید قرارداد دارند و این یعنی فصل آینده در نقل و انتقالات نیم فصل، هر تیمی می تواند با این دو ستاره به مذاکره بپردازد. بنابراین مسئولان باشگاه رئال مادرید باید به فکر تمدید قرارداد با این دو ستاره باشد. این در حالی است که در ماه مارس، راموس وارد 33 سالگی و در ماه سپتامبر مودریچ وارد 34 سالگی می شود.

پیدا کردن جانشین برای کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو، رئال مادرید را ترک کرد و کهکشانی ها روی گرت بیل حساب باز کردند تا جای خالی او را پر کند اما به نظر می رسد گرت بیل از پس این مسئولیت بر نمی آید. در حال حاضر کریم بنزما بهترین عملکرد را در نبود کریستیانو رونالدو داشته است و نسبت به فصل های قبل، او تعداد گل هایش را افزایش داده است ولی هنوز هم این دو نتوانستند جانشین رونالدو شوند. در نقل و انتقالات نیم فصل که باشگاه ها، ستاره های خود را نمی فروشند اما مسئولان رئال مادرید در تابستان 2019 حتما باید به فکر جذب یک مهاجم تمام عیار که بتواند جا پای بهترین گلزن تاریخ باشگاه بگذارد، باشند.

رشد دادن بازیکنان جوان تیم

وینیسیوس جونیور، رودریگو، براهیم دیاز و فدریکو والورده نفراتی هستند که رئال مادرید باید به فکر رشد آن ها باشد. با آمدن سانتیاگو سولاری به سانتیاگو برنابئو، بازیکنان جوان تیم شانس بیشتری برای بازی کردن پیدا کردند. براهیم دیاز در همین زمستان و رودریگو در تابستان 2019 به ترکیب رئال مادرید اضافه می شوند و باشگاه روی آینده این جوانان حساب ویژه ای باز کرده است البته به این شرط که فرصت کافی برای کسب تجربه و رشد به آن ها داده شود. اگر شرایط برای این جوانان فراهم شود، قطعا سال 2019 برای رئال مادرید می تواند سال به یاد ماندنی شود چرا که این جوانان می توانند نبوغ خود را نشان دهند و آینده روشنی برای این باشگاه بسازند.

مطالب مشابه
3 عامل بزرگ ناکامی رئال مادرید
گزارش روز؛ بدترین خشکسالی رئال مادرید در 25 سال اخیر؛ 18 بازی در لالیگا و فقط 26 گل!
سانتیاگو سولاری بال‌ های این قوی نیمه جان را چید!
6 دلیلی که می توان گفت سولاری از وضعیتش در رئال مادرید راضی نیست
گزارش؛ رئال مادرید و از دست دادن بزرگترین نقطه قوت

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: رئال مادرید لالیگا جام حذفی ایسکو سرخیو راموس لوکا مودریچ کریستیانو رونالدو
SPECIAL FEATURES