close
تبلیغات در اینترنت
سولاری: آماده‌ ایم تا سال 2019 را با انگیزه و تعهد فراوان شروع کنیم
سولاری: آماده‌ ایم تا سال 2019 را با انگیزه و تعهد فراوان شروع کنیم
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

سولاری از روحیه بالای شاگردانش برای شروع سال جدید می‌ گوید.

رئال کلاب - سانتیاگو سولاری، سرمربی رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار عقب افتاده مقابل ویارئال شرکت کرد.

به گزارش as، سولاری در اولین کنفرانس مطبوعاتی سال 2019 گفت:

تبریک سال نو به همه. برای همه آرزوی سلامتی دارم که مهم ترین چیز است. سال جدید را با انگیزه و اشتیاقی ماورایی شروع می‌ کنیم. در همه تورنمنت‌ ها حضور داریم و فرصت به همه بازیکنان می‌ رسد. برای فتح همه جام‌ ها تلاش می‌ کنیم. درست مثل هر سال. مهم است که همه بازیکنان در تیم مشارکت داشته باشند و با انگیزه نشان بدهند. فردا تلاش می‌ کنیم در نهایت جدیت و جنگندگی به مصاف ویارئال برویم. چندان روز و تاریخ خوبی برای بازی کردن نیست ولی تقویم فشرده است و با حضور در جام باشگاه‌ های جهان، کمی برنامه بازی‌ های لیگ ما و کریسمس به هم ریخت. با همه این اوصاف، شرایط برای ما و ویارئال یکی بوده و هر دو تیم نهایت تلاششان را خواهند کرد. ما مثل همیشه برای برد و کسب بهترین نتیجه به میدان می‌ رویم. تیمی که همه جام‌ ها را می‌ خواهد از رویارویی با هیچ تیمی نمی‌ ترسد. آماده‌ ایم و با نهایت شور و اشتیاق سال جدید را شروع می‌ کنیم.
خبری از برنامه‌ های باشگاه در نقل و انتقالات زمستانی ندارید؟ نه خبر جدیدی نیست. اگر خبری بود به شما می‌ گفتم. چیزی که برای من بیشترین اهمیت را دارد، بازی فرداست. در اولین بازی سال باید با تعهد، تواضع و انگیزه کار را شروع کنیم. وقتم را روی شایعات و فرضیه‌ ها نمی‌ گذارم. صحبت از خروجی‌ ها هم وظیفه من نیست. اعضای بلند رتبه باشگاه باید در این رابطه تصمیم بگیرند.
احیای ایسکو؟ تمام اعضای تیم باید در تمرینات مشارکت فعالی داشته باشند و همواره تعهد و انگیزه‌ شان را نشان بدهند. تمام بازیکنان برای تیم کلیدی هستند. ایسکو تا امروز لذت و شادی‌ های زیادی به ما بخشیده و باید به همین منوال ادامه دهد. او بازیکن بزرگی است. اکنون که یورنته، خاوی سانچز و ماریانو را نداریم، به دیگر بازیکنان نیاز بیشتری داریم.
ویارئال؟ باید عملکرد تیمی یکپارچه و مستحکمی همراه با صرف انرژی بسیار داشته باشیم. داشتن و پیدا کردن ریتم بازی همیشگی مهم است. کاری که در این چند روز تلاش کردیم آن را انجام بدهیم. همین ریتم را باید به انرژی و مسئولیت پذیری تبدیل کنیم. بازی در خانه ویارئال همیشه دشوار و پیچیده است. آنها به تازگی مربی خود را عوض کرده‌ اند و این همیشگی تازه‌هایی در یک تیم به وجود می‌ آورد. ویارئال همان تیم همیشگی است با برخی جزئیات متفاوت.
مربی بلندمدت رئال مادرید؟ چیزی که برای ما مربیان اهمیت دارد، شور و انگیزه و تعهد روزانه در تمرینات و بازی‌ ها است. پس از این، پای بقیه چیزها از جمله قراردادها به ماجرا وارد می‌ شود. در فوتبال یک بازی می‌ تواند یک سال را داشته باشد و یک سال یعنی جاودانگی! تمرکز روی کار روزانه. تمام بازیکنانم را خوشحال و باانگیزه می‌ بینم. به پایان بردن سال با یک جام هم به آنها انگیزه‌ ای دوچندان داده است چون توانستند یک چرخه موفقیت آمیز که از مدت‌ها قبل شروع کرده بودند را به خوبی به پایان ببرند. امسال هم قهرمانی در هر سه جام را می‌ خواهیم.

مطالب مشابه
سولاری: رئال مادرید هر سه جام فصل را می‌خواهد
سولاری: مهم پیروزی مقابل لگانس بود که بدست آمد
سولاری: من قصد ندارم از VAR انتقاد کنم اما باید از خودمان دفاع کنم
سولاری: پنالتی روی وینیسیوس گرفته نشد؛ پس VAR به چه دلیل آمده است؟
سولاری: نمی‌ توان تعهد بازیکنان را زیر سوال برد؛ رئال مادرید کمتر از همه تیم‌ها استراحت داشته است

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: سانتیاگو سولاری رئال مادرید
SPECIAL FEATURES