close
تبلیغات در اینترنت
ادعای رئیس سابق رئال مادرید در مورد استعفای زیدان
ادعای رئیس سابق رئال مادرید در مورد استعفای زیدان
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

زین الدین زیدان، سرمربی موفق فرانسوی، پس از اتمام فصل گذشته به شکلی ناگهانی خبر از استعفای خود از هدایت رئال مادرید داد.

رئال کلاب - کمتر کسی باور می کرد که زین الدین زیدان، رئال مادرید را پس از دو سال و نیم بسیار موفق ترک کند. او سه قهرمانی متوالی با رئال در چمپیونزلیگ کسب کرده بود و همه در انتظار فصل موفق دیگری با او بودند.

پس از زیدان، لوپتگی سرمربی رئال شد و بیش از 5 ماه دوام نیاورد و اکنون سولاری، کج دار و مریز، رئال را در فصل جاری به پیش می برد.

رامون کالدرون، رئیس رئال بین سال های 2006 تا 2009، در مورد علت استعفای ناگهانی زیدان، نظر جالبی دارد:

زیدان در نشست نهایی اش با پرز(رئیس رئال) از او خواست که به هر قیمتی رونالدو حفظ شود و در عوض، گرت بیل را در فهرست خروج بگذارد اما پرز دقیقا خلاف خواسته های او را مدنظر داشت. زیدان هدفش این بود که در نقل و انتقالات، حرف آخر را بزند اما رئیس مخالف این موضوع بود و به همین دلیل زیدان استعفا کرد و از نظر من نیز حق داشت که کناره گیری کند.

لازم به ذکر است که رونالدو در یوونتوس با 14 گل زده، آقای گل سری آ محسوب می شود و بیل در 15 بازی این فصل خود در لالیگا، تنها 4 گل به ثمر رسانده است.

مطالب مشابه
سولاری: رئال مادرید هر سه جام فصل را می‌خواهد
راموس: 100 عددی است که در ذهن ها و یاد ها می ماند
مورینیو: بازگشت به باشگاهی که قبلا در آن حضور داشته‌ اید افتخاری بزرگ است
کیلور ناواس: برای ادامه دادن در رئال مادرید هر کاری می کنم
په په: وقتی رئال حکم یک گورستان را برای مدافعین مرکزی داشت، توانستم یک دهه در این تیم دوام بیاورم

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: رامون کالدرون زیدان
SPECIAL FEATURES