close
تبلیغات در اینترنت
مصائب امشب رئال در خط حمله؛ کریم و چهار مدافع!
مصائب امشب رئال در خط حمله؛ کریم و چهار مدافع!
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

سانتیاگو سولاری، سرمربی رئال، امشب برای انتخاب مهاجمان خود مقابل بتیس، کار دشواری پیش رو دارد.

رئال کلاب - به نقل از مارکا، رئال با بحران غایبان پرشمار در خط حمله روبرو است. آسنسیو و بیل مصدومند و لوکاس نیز به دلیل دریافت کارت قرمز مقابل سوسیداد، بازی امشب را از دست داده است. وینیسیوس نیز به دلیل سرماخوردگی شدید، دو جلسه تمرینی اخیر رئال را از دست داده و هرچند در فهرست 20 نفره حضور دارد؛ ولی احتمال حضور او در ترکیب اصلی پایین است.

به این ترتیب سولاری تنها بنزما را به عنوان مهاجم تخصصی در اختیار دارد؛ ضمن اینکه از کریستو، مهاجم تیم دوم رئال نیز برای این بازی دعوت کرده است. رئال در شرایطی از کمبود مهاجم رنج می برد که در پست مدافع کناری، 4 بازیکن را در اختیار دارد. کارواخال و اودریوسولا در راست و مارسلو و رگیلون نیز در چپ.

سرمربی آرژانتینی اگر قصد استفاده از کریستو را در کنار بنزما نداشته باشد، ممکن است اودریوسولا را به عنوان وینگر راست جلوتر از کارواخال امتحان کند. او با سرعت بالا و خصوصیات خوب دفاعی می تواند جناح راست رئال را بیمه کند و به بنزما نیز در خط حمله یاری برساند. یا اینکه مارسلو را به دلیل خصوصیات تهاجمی بالایش به خط حمله منتقل کند. در این صورت رگیلون در جناح چپ می تواند امنیت دفاعی رئال را به نوعی تضمین کند چرا که مارسلو به خصوص در این فصل در کارهای دفاعی نمایش خوبی از خود نشان نداده است. البته احتمال اینکه اودریوسولا امشب یک خط جلوتر برود بیشتر خواهد بود.

سولاری همچنین می تواند دست به مدافعان کناری خود نزند و  از میان هافبک های رئال یکی را به زوج بنزما در حمله تبدیل کند. در این صورت، سبایوس، براهیم دیاز، والورده و ایسکو شانس این را دارند تا امشب در خط حمله به میدان بروند.

یک روش دیگر استفاده از سه مدافع میانی به صورت همزمان است. راموس واران و ناچو از ابتدا به میدان بروند و سیستم رئال به 3-4-3 تغییر کند. در این صورت کارواخال و رگیلون یک خط جلوتر رفته و در خط میانی حاضر خواهند شد و اودریوسولا و مارسلو نیز به عنوان وینگر تهاجمی، کنار بنزما بازی خواهند کرد. روشی که چندان محتمل به نظر نمی رسد.

مطالب مشابه
جنووا و رد پیشنهاد رئال مادرید برای کریستوف پیاتک
وینیسیوس جونیور به احتمال قریب به یقین بازی با رئال بتیس را از دست داد
لیدزیونایتد برای جذب کیکو کاسیا در حال مذاکره با رئال مادرید است
پیشنهاد هوئسکا برای انتقال قرضی آندری لونین
ادعای آ اس: رئال مادرید شرایط جذب هری کین را جویا شده است

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: رئال مادرید
SPECIAL FEATURES