close
تبلیغات در اینترنت
جایگاه ایسکو در رئال، مستحکم‌ تر از سولاری
جایگاه ایسکو در رئال، مستحکم‌ تر از سولاری
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

با توجه به جو بسیار منفی در رابطه ایسکو و سانتیاگو سولاری در رئال مادرید و با توجه به قرارداد رسمی سه ساله‌ی سولاری با رئال به نظر می‌رسد موقعیت ایسکو در این تیم در معرض خطر باشد.

رئال کلاب - با وجود جو بسیار منفی در رابطه ایسکو، ستاره رئال مادرید و سانتیاگو سولاری، سرمربی این تیم، و با توجه به اینکه مدیران رئال با امضای قرارداد سه ساله با سولاری نشان دادند که برای او حسابی بلندمدت باز کرده‌اند، در نگاه اول به نظر می‌رسد جایگاه ایسکو در رئال در معرض خطر باشد اما نشانه‌های دیگر نشان می‌دهد که اتفاقا ایسکو از جایگاهش در رئال مطمئن به نظر می‌رسد و شاید این سولاری باشد که به زودی نیمکت رئال مادرید را ترک کند.

با وجود همه مشکلات و دردسرهایی که رابطه بسیار بد ایسکو و سولاری برای رئال بوجود آورده، مدیران این باشگاه اسپانیایی اخیراً چندین بار تلویحاً و به تصریح اعلام کرده‌اند که ایسکو، ستاره اسپانیایی‌شان فروشی نیست.

با وجود آنکه ایسکو یکی از بهترین هافبک‌های حال حاضر دنیا است و رئال در صورت فروش او مبلغ قابل توجهی بدست خواهد آورد و با وجود اینکه ایسکو تا کنون نتوانسته با سرمربی و هم‌تیمی‌هایش رابطه خوبی برقرار کند، ولی با اینحال رئال حاضر به از دست دادن او نیست. به نظر می‌آید یکی از مهمترین دلایل این موضع مدیران رئال این باشد که ایسکو با این تیم قراردادی بلند‌مدت دارد، قراردادی که در سال 2022 منقضی می‌شود، و بنابراین جایگاهش از جایگاه سولاری مستحکم‌تر به نظر می‌رسد. سولاری‌ای که با رئال به هیچ وجه موفق نبوده و هر روز زمزمه‌هایی درباره جایگزینی او با مربی‌های بزرگ بدون تیم، از جمله ژوزه مورینیوی تازه اخراج شده از منچستریونایتد به گوش می‌رسد.

مطالب مشابه
مصائب امشب رئال در خط حمله؛ کریم و چهار مدافع!
جنووا و رد پیشنهاد رئال مادرید برای کریستوف پیاتک
وینیسیوس جونیور به احتمال قریب به یقین بازی با رئال بتیس را از دست داد
لیدزیونایتد برای جذب کیکو کاسیا در حال مذاکره با رئال مادرید است
پیشنهاد هوئسکا برای انتقال قرضی آندری لونین

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: ایسکو سانتیاگو سولاری
SPECIAL FEATURES