close
تبلیغات در اینترنت
مورینیو: بازگشت به باشگاهی که قبلا در آن حضور داشته‌ اید افتخاری بزرگ است
مورینیو: بازگشت به باشگاهی که قبلا در آن حضور داشته‌ اید افتخاری بزرگ است
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

آقای خاص با صحبت‌های اخیر خود، همچنان هدف شایعات قرار خواهد گرفت.

رئال کلاب - ژوزه مورینیو این بار شخصا احتمال بازگشت خود به بنفیکا را رد کرد.

به گزارش سایت گل، مورینیو که در ابتدای دوران سرمربیگری خود مدت کوتاهی در بنفیکا مشغول شد، این روزها پس از اخراج از منچستریونایتد به عنوان یکی از گزینه‌های تیم رده سومی لیگ پرتغال مطرح است. با این حال او در جدیدترین مصاحبه خود گفته است:

دامن زدن به داستان‌های خبری را دوست ندارم ولی هیچ قصدی برای کار کردن در پرتغال ندارم. بهترین راه احترام گذاشتن به باشگاهی بزرگ (بنفیکا) و یک رییس عالی (لوئیس فیلیپه ویرا) این است که بگویم سراغ من نیامده‌اند.

گفته می‌شود رئال مادرید و اینتر، دو باشگاه سابق مورینیو، علاقه مند هستند تا بار دیگر با او همکاری کنند. وقتی از آقای خاص در مورد احتمال بازگشت به لالیگا یا سری آ سوال شد، پاسخ او از این قرار بود:

بازگشت به باشگاهی که قبلا در آن حضور داشته‌اید، افتخاری عظیم است ولی من در حال صحبت کردن با شما هستم و با شخص دیگری صحبت نخواهم کرد. دوست دارم همیشه حرف از من نباشد و بهترین راه برای اطمینان حاصل کردن بر سر این موضوع این است که خودم حرفی نزنم.
حالا حق دارم تا آرامش داشته باشم، منتقد خودم باشم و تمام تجارب خودم طی سالیان اخیر را بررسی کنم. می‌خواهم فکر کنم و برای گام بعدی آماده شوم.

مطالب مشابه
ادعای رئیس سابق رئال مادرید در مورد استعفای زیدان
سولاری: رئال مادرید هر سه جام فصل را می‌خواهد
راموس: 100 عددی است که در ذهن ها و یاد ها می ماند
کیلور ناواس: برای ادامه دادن در رئال مادرید هر کاری می کنم
په په: وقتی رئال حکم یک گورستان را برای مدافعین مرکزی داشت، توانستم یک دهه در این تیم دوام بیاورم

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: ژوزه مورینیو رئال مادرید اینتر
SPECIAL FEATURES