close
تبلیغات در اینترنت
کیلور ناواس: برای ادامه دادن در رئال مادرید هر کاری می کنم
کیلور ناواس: برای ادامه دادن در رئال مادرید هر کاری می کنم
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

کیلور ناواس بعد از پایان مراسم Ibero-American Community Tropy در خصوص شرایطش صحبت کرد.

رئال کلاب - کیلور ناواس که امروز (پنجشنبه) در جشنواره ای به نام Ibero-American Community Trophy شرکت کرد و بعد از مراسم صحبت هایی در خصوص خودش و آینده اش انجام داد.

به نقل از مارکا، ناواس که با آمدن تیبو کورتوا جایگاه ثابتی در ترکیب رئال مادرید ندارد و تبدیل به یک نیمکت نشین شده است. ناواس در این مورد گفت:

روزی که احساس کنم، نمی توانم شروع کننده بازی ها باشم، به خانه برمیگردم و وقتم را وقف کار دیگری می کنم. ما همیشه سخت تلاش کرده ام تا شروع کننده باشم. یک نفر دیگر باید تصمیم بگیرد و ما فقط باید سخت تلاش کنیم و پیشرفت کنیم. تصمیم آخر را همیشه مربی باید بگیرد. من آنطور که می خواهم زمان بازی به دست نمی آورم اما با این حال وقتی بیرون می روم، احساس می کنم که کارم را به درستی انجام دادم و این ارزشش را دارد.

ناواس بالاخره بعد از یک ماه، دیشب (چهارشنبه) مقابل لگانس درون دروازه ایستاد و فرصت بازی پیدا کرد.

به نظرم باید صبر کنم، چون نمی دانم چه اتفاقی در انتظارم است و این را تنها مربی می داند. من صد در صد آماده و در اختیار تیم و مربی هستم به خصوص در تیمی مثل رئال مادرید که همیشه باید متحد باشیم.

با وجود نیمکت نشینی، کیلور ناواس ادعا کرد که به فکر خروج از رئال مادرید نیست:

من سال های زیادی را در رئال مادرید خواهم دید. آینده در رئال مادرید مثل زندگی مشخص نیست اما من زمان حال را می بینم و زمان حال برای من، رئال مادرید است که برای ادامه دادن در اینجا هر کاری می کنم.

ناواس همچنین در خصوص نتایج بد و ضعیف تیم زیر نظر سانتیاگو سولاری گفت:

ما در شرایط خوبی هستیم. متحد هستیم و هر کدام از بازیکنان به استعداد خود باور دارند. نتایج آن طور که می خواستیم نبوده است اما بازی های زیادی از لیگ باقی مانده است.

ناواس در مورد استقبال کم فروغ هواداران رئال مادرید هم گفت:

ما می دانیم که هواداران دوست دارند بازی خوبی ببینند که به برد ختم می شود اما همیشه اینگونه نمی تواند باشد. امیدوارم که تماشاگران به ورزشگاه برگردند چون ما با اشتیاق پیراهن رئال مادرید را می پوشیم و می خواهیم روبه جلو حرکت کنیم تا عناوین را فتح کنیم.

مطالب مشابه
ادعای رئیس سابق رئال مادرید در مورد استعفای زیدان
سولاری: رئال مادرید هر سه جام فصل را می‌خواهد
راموس: 100 عددی است که در ذهن ها و یاد ها می ماند
مورینیو: بازگشت به باشگاهی که قبلا در آن حضور داشته‌ اید افتخاری بزرگ است
په په: وقتی رئال حکم یک گورستان را برای مدافعین مرکزی داشت، توانستم یک دهه در این تیم دوام بیاورم

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: کیلور ناواس رئال مادرید
SPECIAL FEATURES