close
تبلیغات در اینترنت
ناچو: رئال مادرید با خشم بازی کرد
ناچو: رئال مادرید با خشم بازی کرد
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

ناچو، مدافع باتجربه رئال مادرید، مدعی شد تیمش به کسب این پیروزی برابر لگانس نیاز داشته است.

رئال کلاب - رئال مادرید دیشب و در بازی کوپا دل ری خود برابر لگانس با سه گل در برنابئو به برتری رسید تا نتایج ضعیف و اخیر خود در لالیگا را موقتا فراموش کند و ناچو از امیدواری به روزهای آتی سخن گفته است.

ناچو گفت:

شرایط برای ما خوب پیش نرفته و رئال مادرید اخیرا نتایج مساعدی نگرفته است. اما برابر لگانس ما نمایش خوبی ارائه دادیم زیرا بازیکنان از اتفاقات اخیر عصبانی بودند و این خشم را در زمین نشان دادند.
ما برای کسب چند پیروزی متوالی مبارزه خواهیم کرد و برای رسیدن به این هدف، به اعتماد به نفس نیاز داشتیم. من امیدوارم برتری برابر لگانس، اولین پیروزی از سری بردهای متوالی ما باشد. ما می دانیم که نباید روی هیچ نتیجه ای حساب باز کرد زیرا همین لگانس سال قبل برابر ما موفق به بازگشت شد و رئال مادرید بعد از بازی های لالیگا، بدون اعتماد به نفس اضافه باید در خانه حریف بازی می کرد.
درخشش وینیسیوس؟ اگر او همین روند را ادامه داده و از سوی اطرافیانش حمایت شود، آینده ای درخشان خواهد داشت و ما تا پایان در کنار او هستیم.

مطالب مشابه
ادعای رئیس سابق رئال مادرید در مورد استعفای زیدان
سولاری: رئال مادرید هر سه جام فصل را می‌خواهد
راموس: 100 عددی است که در ذهن ها و یاد ها می ماند
مورینیو: بازگشت به باشگاهی که قبلا در آن حضور داشته‌ اید افتخاری بزرگ است
کیلور ناواس: برای ادامه دادن در رئال مادرید هر کاری می کنم

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: ناچو ناچو فرناندز رئال مادرید
SPECIAL FEATURES