close
تبلیغات در اینترنت
رئال مادرید 3_0 لگانس: پیروزی التیام بخش در کوپا دل ری
رئال مادرید 3_0 لگانس: پیروزی التیام بخش در کوپا دل ری
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

رئال مادرید در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری با نتیجه 3-0 لگانس را شکست داد.

رئال کلاب - شاگردان سانتیاگو سولاری که این روزها در لالیگا شرایط خوبی را سپری نمی کنند، امشب در جام حذفی برابر لگانس به یک پیروزی پرگل رسیدند تا حداقل برای چند روز از زیر فشارها خارج شوند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در دقیقه 14، رئالی ها صاحب اولین موقعیت جدی بازی شدند اما ضربه سر کریم بنزما را دروازه بان لگانس مهار کرد.

سه دقیقه بعد نوبت بازیکنان میهمان بود که صاحب یک موقعیت خوب شدند اما بریت ویت نتوانست از آن استفاده کند و راموس توپ را دفع کرد.

در ادامه این بازیکنان میهمان بودند بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و موقعیت های نصف و نیمه ای روی دروازه رئال ایجاد کردند اما نتوانستند به گل برسند. در حالی که به نظر می رسید نیمه اول بدون گل به پایان خواهد رسید، این رئال بود که به گل رسید. خطای بازیکن لگانس روی اودریوسولا در محوطه باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد.

راموس پشت ضربه قرار گرفت و برخلاف جهت حرکت کوئیار، دروازه را باز کرد تا رئال نیمه اول را با برتری 1-0 به رختکن برود.

نیمه دوم را رئال بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی کاملا بر بازی مسلط شود؛ هرچند در ایجاد موقعیت توفیق چندانی نداشتند. این برتری ادامه پیدا کرد تا اینکه سرانجام این تیم در دقیقه 67 به گل دوم رسید. روی پاس رو به عقب اشتباه مدافع لگانس بود که بنزما صاحب توپ شد و پاس او برای وینیسیوس، در نهایت به لوکاس واسکز رسید و او هم با یک بغل پای ساده، کار را تمام کرد.

بعد از این گل، این رئالی ها بودند که به حملات شان ادامه دادند و در دقیقه 77 به گل سوم رسیدند. روی ارسال اودریوسولا از سمت راست بود که وینیسیوس با یک ضربه والی دیدنی، دروازه لگانس را برای بار سوم باز کرد.

در دقایق باقی مانده بازیکنان لگانس پیش کشیدند و تلاش کردند تا حداقل یکی از گل های خورده را جبران کنند اما این اتفاق رخ نداد و بازی با پیروزی 3-0 رئال به پایان رسید.

مطالب مشابه
رئال مادرید 0_2 سوسیداد؛ استمرار روزهای دشوار در برنابئو
پایان نیمه اول: رئال مادرید 0_1 رئال سوسیداد
ویارئال 2-2 رئال مادرید؛ اولین لغزش سال

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: رئال مادرید لگانس جام حذفی جام حذفی اسپانیا کوپا دل ری کوپادل ری
SPECIAL FEATURES