close
تبلیغات در اینترنت
ایکاردی یک قدم دیگر به رئال مادرید نزدیک تر شد
ایکاردی یک قدم دیگر به رئال مادرید نزدیک تر شد
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

مائورو ایکاردی قصد تمدید قراردادش را ندارد و به این ترتیب او یک قدم دیگر به رئال مادرید، جدی ترین خواهانش نزدیک تر خواهد شد.

رئال کلاب - ایکاردی که کاپیتان اینتر هم هست، در حال حاضر قراردادی تا سال 2021 دارد که فسخ آن تنها برای مشتریان خارجی او و با غرامتی 110 میلیون پوندی ممکن است. این قرارداد همچنین تنها در یک بازه زمانی دو هفته‌ای در ابتدای ماه جولای هر سال قابلیت فسخ از سوی ایکاردی را دارد.

باشگاه در نظر دارد این بند را از قرارداد کاپیتان تیم حذف کند، اما تا الان مذاکراتش با او برای عقد قراردادی جدید به سرانجام نرسیده است. ماه گذشته گاتزتا دلو اسپورت خبر از توافق دو طرف برای تمدید داد و اینکه اینتر قصد دارد به هوادارانش برای سال نو، هدیه ای چون تمدید قرارداد ایکاردی را بدهد اما این ادعا خیلی زود توسط واندا، همسر ایکاردی رد شد.

پیش از این گفته می شد که همسر ایکاردی که ایجنت اوست، از مسئولان اینتر خواسته است تا دستمزدی 9 میلیون یورویی (برابر با دستمزد دیبالا در یوونتوس) در قرارداد جدید در نظر بگیرند در غیر این صورت حاضر به تمدید نخواهد شد و امروز تیک اسپورتس آرژانتین ادعا کرد که واندا در نشست اخیرش با سران اینتر خبر داده است که قصد تمدید ندارند و مائورو فصل بعد اینتر را ترک خواهد کرد.

رئال مادرید و سپس چلسی، جدی ترین مشتریان ستاره آرژانتینی هستند.

مطالب مشابه
مصائب امشب رئال در خط حمله؛ کریم و چهار مدافع!
جنووا و رد پیشنهاد رئال مادرید برای کریستوف پیاتک
وینیسیوس جونیور به احتمال قریب به یقین بازی با رئال بتیس را از دست داد
لیدزیونایتد برای جذب کیکو کاسیا در حال مذاکره با رئال مادرید است
پیشنهاد هوئسکا برای انتقال قرضی آندری لونین

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: مائورو ایکاردی ایکاردی اینترمیلان اینتر میلان رئال مادرید نقل و انتقالات
SPECIAL FEATURES