close
تبلیغات در اینترنت
جریمه احتمالی رئال مادرید در انتظار گرت بیل
جریمه احتمالی رئال مادرید در انتظار گرت بیل
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

ترک ورزشگاه برنابئو پیش از اتمام بازی با سوسیداد واکنش هایی منفی علیه گرت بیل به دنبال داشت.

رئال کلاب - به نقل از آاس، رئال در بازی یکشنبه شب گذشته مقابل سوسیداد، گرت بیل را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت و به وضوح نیز غیبت او را در خط حمله حس کرد. ستاره ولزی بازی را از روی سکوهای برنابئو تماشا کرد و عجیب اینکه دقیقه 78 و در حالی که هنوز 12 دقیقه به اتمام بازی مانده بود، ورزشگاه را ترک و روانه منزل شد.

دوربین برنامه ال چیرینگیتو گرت بیل را در حال خروج از ورزشگاه با ماشین، شکار کرد و خیلی زود این حرکت بیل با واکنش های منفی در رسانه های اسپانیایی مواجه شد. هواداران رئال در شبکه های اجتماعی نیز از بیل به این خاطر انتقادات زیادی کرده اند.

بیل در حالی ورزشگاه را ترک کرد که رئال با یک گل عقب بود و هنوز فرصت جبران داشت ولی او ترجیح داد به جای تماشای تلاش هم تیمی هایش به خانه برود!

طبق قوانین باشگاه رئال، تمامی بازیکنانی که از فهرست 18 نفره خارج می مانند، باید قبل و پس از بازی در کنار تیم باشند و هیچ غیبت غیرموجهی قابل قبول نخواهد بود. هدف، اتحاد و همبستگی درون تیمی است ولی گرت بیل با زیر پا گذاشتن این قانون باید منتظر جریمه باشگاه باشد. حرکت بیل نه تنها در رسانه ها که از سوی کاپیتان های رئال نیز مورد انتقاد واقع شد و آنها به ستاره ولزی در این مورد هشدار دادند.

مطالب مشابه
مصائب امشب رئال در خط حمله؛ کریم و چهار مدافع!
جنووا و رد پیشنهاد رئال مادرید برای کریستوف پیاتک
وینیسیوس جونیور به احتمال قریب به یقین بازی با رئال بتیس را از دست داد
لیدزیونایتد برای جذب کیکو کاسیا در حال مذاکره با رئال مادرید است
پیشنهاد هوئسکا برای انتقال قرضی آندری لونین

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: گرت بیل رئال مادرید
SPECIAL FEATURES