close
تبلیغات در اینترنت
ادعای مارکا: چهار مهاجم در فهرست خرید زمستانی رئال مادرید
ادعای مارکا: چهار مهاجم در فهرست خرید زمستانی رئال مادرید
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

در حالی که تصور می شد دیاز اولین و آخرین خرید زمستانی رئال باشد؛ اما گویا جذب یک مهاجم نوک نیز در دستور کار سران باشگاه رئال قرار گرفته است.

رئال کلاب - رئال در یکی از بدترین فصول تاریخ خود به سر می برد. کسب نتایج دور از انتظار در لالیگا و دور شدن از قهرمانی در هفته هجدهم در کنار آمار گلزنی بسیار ضعیف (26 گل زده) که از سال 1994 بی سابقه است، باعث شده تا سران رئال به فکر تقویت خط حمله خود در انتقالات زمستانی باشند.

کریم بنزما با زدن 7 گل در لالیگا بهترین عملکرد را داشته و تا حدودی توانسته انتظارات را برآورده کند اما بیل و ماریانو با مصدومیت های گاه و بیگاه خود دور از انتظار بوده اند و وینیسیوس 18 ساله نیز هرچند در بازی با سوسیداد ثابت کرد که در حد پوشیدن پیراهن رئال است اما او بیش از اینکه یک مهاجم تمام کننده باشد، یک وینگر خلاق است.

پرز، رئیس رئال در فکر جذب نیمار و نیز هازارد برای فصل بعد است اما نیاز رئال برای خط حمله در زمستان باعث شده تا تلاش ها برای جذب یک مهاجم شماره 9 آغاز شود.

طبق ادعای مارکا، سران رئال روی نام پیاتک (جنووا)، ایکاردی (اینتر)، جوویچ (مهاجم صرب و 20 ساله فرانکفورت) و تیمو ورنر (لایپزیش) تمرکز کرده اند و در حال بررسی های لازم هستند تا شرایط برای حضور یکی از آنها در رئال را فراهم کنند. در این بین انتقال ایکاردی تقریبا غیرممکن است ولی سه مهاجم دیگر را می توان در دسترس دانست.

مطالب مشابه
مصائب امشب رئال در خط حمله؛ کریم و چهار مدافع!
جنووا و رد پیشنهاد رئال مادرید برای کریستوف پیاتک
وینیسیوس جونیور به احتمال قریب به یقین بازی با رئال بتیس را از دست داد
لیدزیونایتد برای جذب کیکو کاسیا در حال مذاکره با رئال مادرید است
پیشنهاد هوئسکا برای انتقال قرضی آندری لونین

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: تیمو ورنر ایکاردی مائورو ایکاردی پیاتک کریستوف پیاتک جوویچ
SPECIAL FEATURES