close
تبلیغات در اینترنت
برنامه سولاری مقابل لگانس: محافظت از مارسلو و فرصت دادن به براهیم دیاز و کریستو
برنامه سولاری مقابل لگانس: محافظت از مارسلو و فرصت دادن به براهیم دیاز و کریستو
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

برنامه های احتمالی سانتیاگو سولاری مقابل لگانس

رئال کلاب - هنوز لیست اسامی بازیکنانی که سولاری برای تقابل با لگانس در نظر دارد، اعلام نشده است اما به نظر می رسد که سانتیاگو سولاری یک سری برنامه برای این بازی داشته باشد.

به گزارش مارکا، در درون دروازه تکلیف مشخص است که کیلور ناواس بازی را آغاز می کند و رافائل واران و مارسلو به همراه براهیم دیاز و کریستو از نیمکت بازی را آغاز می کنند. بعد از چرخش و استراحت به کورتوا و واران، باید استراحتی به مارسلو داده شود تا خودش را از این شرایط دور کند. مدافع برزیلی رئال مادرید در این هفته ها به شدت مورد انتقاد هواداران رئال مادرید قرار گرفته است؛ بنابراین سرخیو رگیلون که آماده بازی است مقابل لگانس در میدان قرار می گیرد. سولاری قصد دارد از مارسلو در برابر انتقادات و سوت های اعتراضی در سانتیاگو برنابئو محافظت کند. بعد از بازی در جام حذفی، 11 روز دیگر رئال مادرید در برنابئو مقابل سویا بازی می کند که در طول این مدت می تواند فشارها را از روی مارسلو بردارد.

براهیم دیاز دوشنبه در سانتیاگو برنابئو معارفه شد و تازه به ترکیب تیم اضافه شده است. به همین دلیل به نظر می رسد سولاری در دیدار جام حذفی مقابل لگانس از این پدیده آینده دار رونمایی کند و دقایقی به او بازی دهد. هر چند که براهیم دیاز در کنفرانس مطبوعاتی اصرار داشت که آماده بازی کردن است ولی او تنها یک جلسه تمرینی را با هم تیمی های جدیدش داشته است. به هر حال در روزی که احتمالا سانتیاگو برنابئو باز هم پر نمی شود، او پا به میدان می گذارد و تشویق می شود.

البته باید منطقی نگاه کنیم. ابتدا باید بازی شروع شود و ببینیم رئال مادرید در نیمه اول چه عملکردی از خود نشان می دهد. عملکرد کهکشانی ها باعث می شود که در این بازی، ما براهیم دیاز را با پیراهن رئال مادرید ببینیم یا خیر؟

احتمالا سانتیاگو سولاری امشب با کریستو هواداران را سوپرایز کند. با توجه به لشکر مصدومان رئال مادرید در خط حمله، تنها عنصر هجومی روی نیمکت مقابل سوسیداد، ایسکو بود و حالا مجبور است مهاجم گلزن رئال مادرید کاستیا یعنی کریستو را در این بازی روی نیمکت بنشاند.

کمبود جایگزین ها و نداشتن نیمکت خوب در رئال مادرید تبدیل به یک معضل بزرگ شده است. جایی که کریم بنزما تنها یک بازی استراحت کرده است و 2220 دقیقه در طی 26 بازی برای رئال مادرید انجام داده است. در نبود ماریانو دیاز به علت مصدومیت، فرصتی برای کریستو ایجاد شده تا خودش را نشان دهد. باید ببینیم آیا کریستو می تواند نمایش موفقی داشته باشد یا اصلا فرصتی به او می رسد؟

مطالب مشابه
مصائب امشب رئال در خط حمله؛ کریم و چهار مدافع!
جنووا و رد پیشنهاد رئال مادرید برای کریستوف پیاتک
وینیسیوس جونیور به احتمال قریب به یقین بازی با رئال بتیس را از دست داد
لیدزیونایتد برای جذب کیکو کاسیا در حال مذاکره با رئال مادرید است
پیشنهاد هوئسکا برای انتقال قرضی آندری لونین

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: سانتیاگو سولاری مارسلو براهیم دیاز کریستو
SPECIAL FEATURES