close
تبلیغات در اینترنت
براهیم دیاز: پیوستن به مادرید یعنی پیشرفت
براهیم دیاز: پیوستن به مادرید یعنی پیشرفت
نوشته شده توسط: احسان احمدزاده

براهیم دیاز، مهاجم جدید رئال مادرید ، پیوستنش از منچسترسیتی به رئال را گامی رو به جلو دانست ولی مدعی شد که تیم قبلی اش نیز تیمی بزرگ بوده است.

رئال کلاب - مهاجم 19 ساله روز دوشنبه به صورت رسمی در رئال معارفه شد و روز سه شنبه اولین جلسه تمرینی اش را با بازیکنان رئال برگزار کرد. حال او از اینکه توانسته در مسیر درستی گام بردارد و پیشرفت کند، ابراز خوشحالی کرد.

او گفت:

رئال مادرید بهترین باشگاه جهان است و باید هر هفته در بالاترین سطح بازی کرد. هر هفته باید تلاش کنید که گل بزنید و پاس گل بدهید و بالاتر از همه، برای تیمتان تلاش کنید و این چیزیست که شما را در پایان فصل به جام می‌رساند. بازیکنان بزرگ و ستاره های فوتبال در این تیم هستند. من هم از یک باشگاه بزرگ آمده ام ولی پیوستن به رئال، یک گام رو به جلو بود.
من در تمام پست های حمله راحتم. واقعا دوست دارم پشت مهاجم بازی کنم زیرا با بازیکنان راحت هماهنگ می‌شوم. فوتبال هجومی را دوست دارم و اینکه از خط میانی اضافه شوم و گل بزنم. گلزنی و پاس گل دادن برای باشگاهی مثل رئال مادرید خیلی مهم است.

مطالب مشابه
ادعای رئیس سابق رئال مادرید در مورد استعفای زیدان
سولاری: رئال مادرید هر سه جام فصل را می‌خواهد
راموس: 100 عددی است که در ذهن ها و یاد ها می ماند
مورینیو: بازگشت به باشگاهی که قبلا در آن حضور داشته‌ اید افتخاری بزرگ است
کیلور ناواس: برای ادامه دادن در رئال مادرید هر کاری می کنم

سایت رئال کلاب، کاملا بصورت خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.
برچسب ها: براهیم دیاز رئال مادرید
SPECIAL FEATURES