close
تبلیغات در اینترنت
رئال کلاب - 36
رئال کلاب
سـایت خبری رئـال مادرید
جدیدترین ها
یکشنبه 29 اسفند 1395

رئال کلاب - کاسمیرو با دریافت کارت زرد در سن مامس، اولین بازی مادریدی ها را بعد از بازی های ملی در برابر آلاوز از دست داد. کاسمیرو، هافبک دفاعی برزیلی باشگاه رئال مادرید در برابر اتلتیک بیلبائو درخشید و گل پیروزی بخش مادریدی ها را به ثمر رساند.

یکشنبه 29 اسفند 1395

رئال کلاب - با پیروزی در سن مامس، رئال مادرید با بازی های برابر ۵ امتیاز با بارسلونا فاصله دارد و حالا بررسی بازی های آینده نشان می دهد که اگر لوس بلانکوس می خواهد قهرمان لالیگا شود باید حتما در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو نتایج خوبی بگیرد. زیدان باید از اتلتیکو مادرید، بارسلونا، سویا و آلاوز در خانه پذیرایی کند.

یکشنبه 29 اسفند 1395

رئال کلاب - درست است که لوس بلانکوس از ورزشگاه سن مامس جدید با سه امتیاز بیرون آمد، اما همه چیز برای کریستیانو رونالدو خوب پیش نرفت. کریستیانو رونالدو مهاجم پرتغالی باشگاه رئال مادرید، در برد 2-1 برابر اتلتیک بیلیائو دو پاس گل به کریم بنزما و کاسمیرو داد اما در 10 دقیقه آخر تعویض شد.

یکشنبه 29 اسفند 1395

رئال کلاب - آدوریز آنچنان هم از ۱۰۰ مین گلش برای بیلبائو در لیگ خوشحال نیست. آریتز آدوریز مهاجم اسپانیایی باشگاه اتلتیک بیلبائو پس از گلزنی برابر رئال مادرید و واگذاری بازی با خبرنگاران صحبت کرد.

یکشنبه 29 اسفند 1395

رئال کلاب - باشگاه رئال مادرید قصد دارد با مبلغ قابل توجهی مهاجم موناکو را به خدمت بگیرد.

شنبه 28 اسفند 1395

رئال کلاب - زین الدین زیدان، سرمربی اسپانیایی رئال مادرید در مورد پیروزی امروز عصر تیمش برابر بیلبائو صحبت کرد.

شنبه 28 اسفند 1395

رئال کلاب - رئال مادرید دقایقی پیش موفق شد در یکی از سخت ترین بازی های دور از خانه خود با نتیجه 2-1 بر بیلبائو غلبه کرده و فاصله خود با بارسا را به 5 امتیاز برساند.

شنبه 28 اسفند 1395

رئال کلاب - رئال مادرید موفق شد در استادیوم سن مامس با گل های بنزما و کاسمیرو سه امتیاز حساس به دست آورد تا به صدرنشینی در جدول لالیگا ادامه دهد. تک گل بیلبائو را آدوریز به ثمر رساند.

شنبه 28 اسفند 1395

رئال کلاب - ترکیب رئال مادرید برای بازی با اتلتیک بیلبائو مشخص شد.

شنبه 28 اسفند 1395

رئال کلاب - ورزشگاه سن مامس جدید، ورزشگاه اختصاصی اتلتیک بیلبائو، به یک صخره نفوذناپذیر در فصل جاری لالیگا تبدیل شده است.

شنبه 28 اسفند 1395

رئال کلاب - کریستیانو رونالدو هنوز موفق نشده در ورزشگاه سن مامس جدید به بیلبائو گلزنی کند.

شنبه 28 اسفند 1395

رئال کلاب - مهاجم جوان ولفسبورگ معتقد است دفاع دو تیم تعیین کننده پیروز نبرد رئال مادرید بایرن مونیخ خواهد بود. رئال مادرید در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف بایرن مونیخ برود و بورخال مایورال معتقد است عملکرد دفاعی مادریدی ها برابر بایرن مونیخ بسیار کلیدی خواهد بود.

شنبه 28 اسفند 1395

رئال کلاب - سه سرزن بزرگ لالیگا امروز در سن مامس برابر هم جدال خواهند کرد. اتلتیک بیلبائو امروز در دیداری حساس در ورزشگاه خود سن مامس میزبان رئال مادرید خواهد بود.

شنبه 28 اسفند 1395

رئال کلاب - دو تیم اتلتیک بیلبائو و رئال مادرید، امروز در ورزشگاه سن مامس ایالت باسک به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

شنبه 28 اسفند 1395

رئال کلاب - ستاره سابق بایرن مونیخ در مورد دیدار های یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان صحبت کرده است. دو تیم رئال مادرید و بایرن مونیخ در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم خواهند رفت. لوتار ماتئوس، ستاره سابق فوتبال آلمان در مورد این تقابل صحبت کرده است.

شنبه 28 اسفند 1395

رئال کلاب - کاتالان‌ها شانس بیشتری برای جذب نیمار جدید دارند. بارسلونا در راه جذب وینیسیوس جونیور، وینگر تکنیکی فلامینگو که این روزها از او به عنوان نیمار جدید یاد می‌شود، از رقبای خود به خصوص رئال مادرید پیشی گرفته است.

شنبه 28 اسفند 1395

رئال کلاب - فیلیپ لام، کاپیتان باتجربه بایرن در مورد رویایی این تیم با رئال مادرید در لیگ قهرمانان صحبت کرد.​​​​​​​ با قرعه کشی لیگ ققرمانان مشخص شد که باواریایی ها باید در مرحله یک چهارم به مصاف کهکشانی ها بروند.