close
تبلیغات در اینترنت
یادداشت ها
رئال کلاب
سـایت خبری رئـال مادرید
جدیدترین ها
یکشنبه 03 ارديبهشت 1396

رئال کلاب - تیم های بارسلونا و رئال مادرید یکشنبه شب به مصاف هم خواهند رفت.

پنجشنبه 31 فروردين 1396

رئال کلاب - 1300 کلمه در این یادداشت وجود دارد و آدم وسوسه می‌‌شود 1287 تای آنها را فقط خرج لیست کردن کار‌هایی‌ که کریستیانو رونالدو برای رئال مادرید انجام داده است، کند.

چهارشنبه 30 فروردين 1396

رئال کلاب - رئال تخت و تاج قیصر را به تاراج برد اما بایرن ایستاده مرد و مگر توقعی غیر از این باید داشت که در هماوردی گلادیاتور ها، در پنجه در پنجه شدن آشیل و هکتور بازنده همواره ایستاده می میرد.

سه شنبه 29 فروردين 1396

رئال کلاب - معمولا طی سالیان دراز، راه قهرمانی این دو باشگاه پرافتخار از شکست یکدیگر گذشته و امشب نیز تیم پیروز، شانس بالایی برای فتح لیگ قهرمانان خواهد داشت.​​​​​​​

دوشنبه 28 فروردين 1396

رئال کلاب - به نظر می رسد ترکیب کلامی "شکستن رکوردها" با نام کریستیانو رونالدو گره خورده است.​​​​​​​

چهارشنبه 23 فروردين 1396

رئال کلاب - رئال مادرید امشب در دیداری چالش برانگیز باید در آلمان به مصاف بایرن مونیخ برود.

دوشنبه 21 فروردين 1396

رئال کلاب - نگاهی کرده ایم به دو تقابل آخر بایرن مونیخ و رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا؛ منتظر جنونی عظیم باشید. یک چهارم نهایی در راه است.

جمعه 18 فروردين 1396

رئال کلاب - تا همین 6 سال پیش، هواداران رئال هنگام داربی ها مقابل اتلتیکو، به طعنه می گفتند که برای این بازی نیاز به یک حریف شایسته تر دارند؛ کنایه ای که حالا بی اندازه مضحک جلوه می کند.

دوشنبه 07 فروردين 1396

رئال کلاب - مصاحبه دیروز کروس دو نکته جالب داشت. یکی از این که "بایرن شاید بیش از ما به دنبال حفظ توپ باشد."در حقیقت به نظر می رسد که مونیخی ها همچنان سایه گواردیولا را روی سر خود حس می کنند.